SK "KANDAVA"

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Jau vairāk kā desmit gadus Kandavas novadā sporta dzīvi organizē sporta klubs „Kandava”.
  Biedrība „SK „Kandava" dibināts 1996.gadā, organizē sporta pasākumus, treniņnodarbības novadā, kā arī pārstāv novadu valsts, rajona un Kurzemes novada sporta pasākumos.

  Nozīmīgākie sporta pasākumi


  Katru gadu SK „Kandava” organizē sporta svētkus Cērē, Matkulē, Zemītē, Valdeķos, un Kandavā.
  Katru gadu tiek izcīnīts novadnieka Jāņa Lūša kauss šķēpa mešanā komandām.
  Sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Kandavā notikušas jau septiņas vasaras jaunatnes olimpiādes, kur katrā olimpiādē piedalījušies ap 2000 Latvijas skolu jaunieši, kas pārstāvējuši visus Latvijas rajonus.
  „Biedrība SK Kandava" ir pirmā Latvijā, kas organizējusi Olimpisko dienu pirmskolas vecuma bērniem. 2008.gada jūnijā jau būs piektā „mini" olimpiāde. Dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug. Vidēji katru gadu piedalās apmēram 150 bērni ne tikai no Tukuma rajona, bet arī no Rīgas, Saldus, Olaines, Kuldīgas, Jelgavas. Ir arī savi rekordisti. Ieva Turķe no Tukuma ieguvusi sešas zelta medaļas. 2005.gadā „Biedrība SK Kandava" šādu olimpiādi organizēja arī Lapmežciemā.
  „Biedrība SK Kandava" organizē ne tikai novada čempionātus, bet arī Tukuma rajona čempionātus volejbolā un basketbolā vīriešiem un sievietēm, pludmales volejbolu, sadarbībā ar Lapmežciema pagasta padomi.

  Lielākie sporta dzīves pasākumi novadā tiek organizēti
  Kandavas sporta hallē;
  VKLT stadionā;
  Cēres sporta zālē.