Biogrāfija

Projektā JUMPZZ ir apvienojušies četri jauni, profesionāli izglītoti un pieredzējuši mūziķi:
Virdžīnija Mutlu (marimba, vokāls),
Viktorija Mogiļevska ( taustiņinstrumenti, bekvokāls),
Ernests Mediņš (bungas, perkusijas),
Edvards Niedre (bass).
Kopā viņi ir iecerējuši skart klausītāju sirdis ar svaigu un atraktīvu muzikālo materiālu, kurš balstās uz dažādu pasaules mūzikas virzienu miksu- latīņamērikas mūzikas, jazz, pop, afro-cuban, izmantojot arī klasikas elementus.
Grupas dalībnieki par savu vizītkarti uzskata prasmi radīt spilgtus oriģinālskaņdarbus un sintezēt vairākus stilus kopā, viegli šķērsojot to robežas.
Grupas nosaukumam JUMPZZ ir tiešā saistība ar radošās darbības idejisko pusi, jo, kā zināms, vārds ”jump” tulkojumā no angļu valodas nozīmē ”lēciens”. Un mēs cenšamies pārlekt pāri ierastajām barjerām mūzikā un likt justies brīvi arī mūsu klausītājiem.
Dažos vārdos koncerta saturu varētu apzīmēt kā jēdzienu ķēdi: Dvēsele-Ritms-Dabiskums-Improvizācija. Neslēpsim, ka mēs vēlamies pārsteigt mūsu publiku ar kvalitatīvu sniegumu un iepriecināt ar paīstam ekspresīvām un ugunīgām emocijām!

Zem cita nosaukuma projekta pirmsākumi ir meklējami tuvajā pagātnē (Ladies in Jazz), veiksmīgi sadarbojoties ar tādiem mūziķiem kā Rihards Zaļupe, Maija Ušča, Vita Stiģe.
...............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Dalībnieki

Bungas, perkusijas, backvox

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam