Jānis Steps (59)

Šis lietotājs nevēlas saņemt dāvanas!

Medaļas

Skatīt visas

Pēdējo reizi manīts

23. mai 2018 10:21

http://www.levashov.info/ http://www.rod-vzv.net/ http://ru-an.info/ http://peshera.org/ Ieslē...
  • V-diena: 24. jūnijs
  • Tagad pats par sevi. Bijušas dažādas.
  • Rembates pamatskola Jumpravas pamatskola (7.-8.kl) Ogres 1.vidusskola RPI ASTF 1983.gada izlaidums 0608 Pieklājīga praktiska pieredze saistībā ar radiofiziku, aparātu būvi, koksnes ķīmiju, augļkopību, agronomiju, daiļdārzniecību u.t.t. Sistēmanalītiķis pēc pasaules uztveres un domāšanas veida... Studēju un mācos bez pārtraukuma - neprotu citādi dzīvot.
  • Vēdiskajā tradīcijā sakņots materiālistisks pasaules uzskats, zināšanu padziļināšana, pētīšana, izplatīšana par šo tēmu. Civilizācijas atdzimšana uz principiāli jaunu zināšanu bāzes ar atbilstošu patreizējās parazītiskās sistēmas demontāžu, nepieļaujot karus un revolūcijas.
  • http://dra.lv/gHXvdD Šobrīd lielākās sabiedrības daļas pasaules uztvere ir balstīta uz gadsimtiem rūpīgi kultivētu stereotipu bāzes. Diemžēl, vairums šo stereotipu, kā izrādās tuvāk papētot, ir absolūtas muļķības. Ja šīs muļķības būtu mazsvarīgas, tad mani piedabūt pie rakstīšanas nez vai kādam izdotos. Es šos ļaundabīgos melus dēvēju par politekonomisko mitoloģiju, tā kā tie skar visas cilvēka dzīves jomas un ikvienu uz šīs planētas http://lv.netlog.com/stepsjanis/blog

Jaunākie draugi

Skatīt visus (532)

Ilmars

Skotija.
(62)
Edijs
illussion 卍
(40)

Runā