Biogrāfija

Grupas līderis Jānis Lemežis jau 16 gadu vecumā Liepājā uzsāk savu ceļu Latvijas mūzikas apritē, sākot muzicēt kā pianists Fēliksa Ķiģeļa grupā. Gadu gaitā Jānis gūst pieredzi un muzicē kopā ar Latvijā un pasaulē plaši pazīstamiem māksliniekiem kā Igo, Ivo Fomins, Līvi, Joseph Julian (UK), Rockie Charles (USA) u.c.

2009.gadā Jānis saņem Latvijas autoratlīdzības bezgalības balvu par visvairāk atskaņotāko singlu "Mēs Dzīvojam Pasakās".

2010. gadā tiek izdots pirmais singls kopā ar Niku Matvejevu "Laid mani mājās". Singls diezgan ātri iegūst lielu popularitāti, par ko liecina dziesmas novērtējumi Latvijas radio topos un iegūtā 5.vieta "Muzikālā banka 2011" dziesmu aptaujā.

Pati grupa radusies 2010.gada februārī Liepājā. Grupas sastāvs, varētu teikt, ka ir leģendārs, jo grupā apvienojušies tādi talantīgi mūziķi, kas jau vairākus gadus muzicējuši dažādās populārās latviešu grupās.

Izveidojot šādu grupas sastāvu, radās ideja spēlēt latvisku roku ar vecajām, labajām tradīcijām - modernās un jaunās skaņās.

Grupa ir divu paaudžu apvienojums, kas spēj parādīt, kā divu paaudžu mūziķi spēj kopā radīt skaistu un baudāmu mūziku, kas patīk pašiem un arī klausītājiem ir viegli klausāma un uztverama.


Dziesmai ir jāuzrunā Cilvēka Sirds. Citādi dziesmai nav jēgas.

Dalībnieki

Vokāls,saksofons,sometimes keyboards!

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam