Viss notiek

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 1

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Par šo profilu

  Viss notiek ir publicistisks iknedēļas TV žurnāls ar studijas sarunām un sižetiem.

  LTV katru pirmdienu plkst. 21:50
  http://www.vissnotiek.lv

  „VISS NOTIEK” FILOZOFIJA

  „Viss notiek” tiecas uz sevis un sabiedrības pilnveidošanu.

  Personībai

  „Viss notiek, kā tam jānotiek – neatkarīgi no mūsu gribas. Bet brīvība ir mūsu attieksmē pret notiekošo.” Ar šiem vārdiem raidījums sākas kopš tā pirmsākumiem 2001. gadā. Ne vienmēr, un ne visu – kas mums notiek apkārt – mēs varam ietekmēt. Bet mēs vienmēr tiecamies saglabāt personisko brīvību, cilvēcisko cieņu un garīgumu, neatkarīgi no apkārt notiekošā. Tādi cilvēki ir mūsu raidījumu varoņi. Mēs gribam, lai par tādiem top arī mūsu skatītāji.

  Sabiedrībai

  Pasaule sadalās metropolēs un provincēs. Un jauni, gudri, aktīvi un radoši cilvēki cenšas nokļūt vietās, kur viss notiek – Ņujorkā, Parīzē, Milānā, Londonā, Šanhajā…

  „Viss notiek” ambīcija ir, lai viss notiek arī Latvijā. Mēs esam par ceļošanu un citu kultūru iepazīšanu, par mācībām un darbu ārzemēs. Dažs varbūt ir īstāks latvietis un noderīgāks Latvijai visu mūžu strādājot ārzemēs ar Latviju pat nesaistītu darbu. Tajā pašā laikā būtiski, lai Latvijā uz vietas pastāvīgi ir pietiekama intelekta un radošuma kritiskā masa. Tad ir sajūta, ka arī Latvijā viss notiek. Mums ir svarīgi, lai arī uz Latviju brauc mācīties un dzīvot gudri un interesanti ārzemnieki.

  „Viss notiek” – tas ir raidījums globālai un patriotiskai domāšanai, lai Latvijā viss notiktu uz labu.

  Kontakti Vairāk »

  • Lāčplēša iela 36 - 1, Rīga, LV-1011