Biogrāfija

Aigariņš -

Sirsnīgs sveiciens visiem!

Kā jau vairums cilvēku, arī Aigariņš, gan pasaulē nācis, gan dzīvē meties ar galvu pa priekšu. Tas noticis 1967. gada 9. novembrī. Dokumentos gan ierakstīts, kā Aigars Ikšelis Mārtiņa dēls. Vajadzīgo izglītību saķēris Rīgā. Pārējās nelaimes Cēsīs.
Par muzikantu pārtapis 1987. gadā. Lai gan par Cēsu pamatiedzīvotāju kļuvis 1986. gada vasarā. Izspēlējies vairākās mūzikas vienībās. Piemēram, tādās, kā „Kreņķis”, „Klapata”, „Kaugurieši”, „Kurmji”, līdz beidzot sapinies ar grupu „Vēja runa”. Ar viņiem skaņu ierakstu studijā tapa vairākas dziesmas dažādiem mūzikas projektiem. Līdz beidzot pats nolēma veidot savu solo albumu. Tā, divi tūkstošajā gadā tautās tika laists albums „Aigariņš Nr.1”. No turienes arī tas Aigariņš.
Šīs skatuves vārda krusttēvs ir bijušās ieraksta kompānijas „Kadiķis” šefs Andris Dzērve. Tad kādu brīdi kopā padziedājis ar grupu „Vēja Runa” Aigariņš uzsāka patstāvīgas muzikanta gaitas. Pēc mūzikā raženiem trīs gadiem, gaismu ieraudzīja jau otrais mūzikas albums „Ir ļoti labi rukšiem būt”.
Tā dažādas skatuves mīdot, izstaigāti vēl vairāki gadi. Atkal muzikālais materiāls sakrājies tik daudz, ka Aigariņš nolēma to apkopot savā trešajā diskā " Saldais grēks". Tad nu tas tika ierakstīts un 2010. gada rudenī izlaists tautās.

Ja nu vēlieties Aigariņu dzirdēt savos pasākumos droši zvaniet pa telefoniem 64122491, jeb 29116346 (LMT), 22373800 (tele2).
Vislabprātāk muzicēts tiek dažādās ģimenes svinībās.

Dalībnieki

Pūš un piņģierē!

TOP dziesma (28 vieta topā)

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam