Tērvete

 

Mājaslapa www osiits11inbox.lv
Fani 2227
Žanri Schlager

 

Ieteikt
 21

Biogrāfija

Grupa "Tērvete"darbojas kopš 1988.gada. Tās sastāvā nemainīgi ir tērvetnieki Artūrs Reiniks un Oskars Andrušāns. Grupa pārsvarā izpilda dziesmas ar Artūra Reinika mūziku un tekstiem.
Jaunas krāsas grupas repertuārā savā laikā ienesa sadarbība ar M.Freimani, kura dziesmu gaišais optimisms ir kā pretsvars Artūra Reinika liriski smeldzīgajām melodijām.
Grupa uzstājas koncertos gan ar pavadošo sastāvu,gan divatā,kā arī spēlējot populāro latviešu mūziku dažādos izklaides pasākumos (parasti duetā).Pēdējos gadus grupas koncertos kā fona vokālistes darbojas arī Erita Karlsone un Kristīne Ozoliņa.,Tērvete,, savas darbības laikā ir koncertējusi ne tkai daudzās Latvijas vietās,bet arī uzstājusies Vācijā,Anglijā un Kanādā.
2013,gada jūnijā,atzīmējot,,Tērvetes ,, pastāvēšanas 25.gadadienu,iznāca jubilejas albums,,Dienvidu vējš,, kurā apkopotas pēdējos gados tapušās dziesmas,kā arī agrāko dziesmu remiksi- kopā 22 dziesmas .Albuma tematika ir -sākot no romantiskām , līdz pat jautrām,eksotisko ceļojumu iespaidā tapušām dziesmām .Kopējo mūzikas stilu varētu raksturot kā šlāgerpopu.Kā bonuss albumā ir iekļautas apvienības Tērvete-Rīga 3 ziņģes,ko kopā izpilda Tērvete,Dobeles zemessargi un Roberts Ošiņš .Šis pēc kārtas ir 7. albums,kurš ir pieejams lejupielādei portālā DOREMI .

Dalībnieki

vadītājs, solists

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam