Biogrāfija

Gapoljeri ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido jaunie aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).
Galaproduktu varētu raksturot kā pozitīvu lādiņu, ietērptu kvalitatīvā muzikālā pavadījumā. Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām, kuru pavadījumā ikviens var ļauties nevaldāmām dejām un dziedāt skaļi līdzi.

Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists- viens spēlē , otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu “Gapoljeri” (kas citā sakarā arī “Google” nav atrodams).

2014. gada rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija” no 2018. gadā gaidāmā debijas albuma. Plašāku atpazīstamību apvienība ieguva piedaloties festivālā "Bildes 2010" un teātra gada balvas apbalvošanas ceremonijā "Spēlmaņu nakts 2010" .

2014. gadā "Gapoljeri" uzstājušies "Eirodziesma 2014" atlasē kā viesmākslinieki, festivālā "Laba Daba", vairākkārtīgi kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014’’, kā arī "Skaņu Tirgū" mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" ietvaros.

http://gapoljeri.lv/
https://www.facebook.com/gapoljeri
https://twitter.com/gapoljeri
https://soundcloud.com/gapoljeri

___________________________________


GAPOLJERI VĒSTURE
Pēc Kristiana Karēļina atmiņu motīviem :)

2009. gada beigas... Komunālais dzīvoklis, virtuve, 2 aktierstudenti un ģitārists... Studiju laika bohēmas iedīgļi... Viens spēlē , otrs betonē [1], līdz virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā ierakst-mašīnā un nākamajā dienā dungodams vazājās pa Zirgu Pastu [2] ar pārlaimīgu seju, uz jautājumu -"Ko Tu smaidi ?" atbildēdams - "Paklausies šito!"
- Kas tas ir ?
- Tie esat Jūs ar Normi!
Paši neatcerējāmies, bet nu labi...
2010. gada janvāris... Zvans - "Kika , atbrauc padžemot! "
Nu ok. Ierodamies komunalkas virtuvē. Mani sagaida Normunds ar ģitāru, „svešais” ar bungu komplektu un "svešais" ar basu.
- Pēc 30 minūtēm mums jāspēlē Četros Baltos Kreklos [3]!”
- KO ??
- Nu mēs kaut ko spēlēsim un Tu kaut ko .. nu dziedi ... (:D)
Grupa, kurai bija paredzēts spēlēt pēkšņi netika... Mēs nospēlējam! Nosvīdušām pierēm... šādā sastāvā pirmo un pēdējo reizi...

Tad 2010. gada pavasarī ar Normundu ierakstījām vienu gabalu mājas studijā... Tas kādu laiku arī bija vienīgais mūsu labi dokumentētais darbs.. (:D)
Maijā draugi mūs pieteica I Love You bāra konkursam Open Mike. To arī uzskatam par dzimšanas dienu - 2010.gada 22. maijs!
Nospēlējām. Uz Positivus [4] netikām, bet pieredze laba - labs joks. (:D)
Sākām savas apziņas plūsmas dokumentēt...
Jūlija beigas - zvans no Gundara Silaktiņa - "Es dzirdēju, ka Jūs kaut ko spēlējat!” Piedāvāja nospēlēt koncertiņu Dailes Teātra vasaras kafejnīcā. Ātri atrasts bundzinieks Normans , 2 mēģi ar apziņu, ka gan jau būs labi! Nospēlējam arī... Bija!

2010. septembris. Baltās Naktis [5]. Koncertiņš Andrejsalā ar ritma mašīnu Nr2 - Elvisu, kuru pirms koncerta mums aizdeva Alise Brīnumzemē [6].
2010. oktobris. Kopā ar kursa biedreni Zani Dombrovsku Bildēs [7]! Mobilizējot spēkus kursā atradās vēl Kaspars ar ģitāru un Artis ar baseni.. Nu jau esam 5 - 3 topošie aktieri , cilvēks ģitāra un māksla un cilvēks ritms!
Tad koncerts Teātra Bārā , NABAKLAB, Partitūra [8] jubilejā, Spēlmaņu nakts 2010 [9].
Tad Zālamans devās uz Zālamana salām, bet vieta tukša nepalika - Māris ir ar mums!
Sekoja LMA karnevāls 2011 un daļa biedru absolvēja akadēmiju [10]...
Koncerti, festivāli, Zālamans atgriezies... Turpinām strādāt.. idejas ir!

Paskaidrojumi:
1 Betonēt - ļauties brīvai apziņas plūsmai
2 Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra studiju bāzes ēkas „Zirgu pasts"
3 Vecrīgas Klubs „Četri Balti Krekli”
4 Positivus festivāls ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas katru gadu notiek Salacgrīvas Zvejnieku parkā
5 Kultūras forums „Baltā nakts”. Organizē Rīgas domes Kultūras departaments sadarbībā ar Latvijas kultūras organizācijām, kafejnīcām, galerijās, grāmatnīcām, klubiem un citiem uzņēmumiem.
6 Mūzikas grupa „Alise Brīnumzemē”, kurā darbojās arī Artis Drozdovs, Māris Kurtiņš un Normunds Zālamans
7 Mūzikas un mākslas festivāls „BILDES”, kura ietvaros notiek jauno grupu un veterānu kopprojektu koncerti
8 Radio NABA raidījums „Partitūra”
9 Spēlmaņu nakts ir gadskārtējā teātra balvu pasniegšanas ceremonija, ko rīko Latvijas Teātru darbinieku savienība (LTDS)
10 Latvijas Kultūras akadēmija

Dalībnieki

palīgs

lirika, radošais

Stigu grupas loceklis kam garšo alus

Bass jeb cilvēks ar zilajiem pirkstiem..

Sit un dauza

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam