Florbola vārtsargiem

Oficiālā lapa
Ieteikt
 16

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Viss par un ap florbola vārtsargiem, treniņiem, to ekipējumu un galvenais - spēli. Vārtsargs taču ir vairāk nekā puse no komandas!

  Ceru šo lapu izveidot par pirmo vietu, kurā pulcēsies visi Latvijas florbola vārtsargi, kā arī visi, kam interesē florbola vārtsargu dzīve.

  Aptaujas

  Ieteikt

  Jautājumi un atbildes

  Ko vislabāk darīt situācijās, kad bumbiņa ripo uz vārtu pusi no centra līnijas, un viens pretinieks skrien pakaļ taj (visi pārējie spēlētāji ir aiz viņa un bumbiņa nav vārtsarga laukumā), jeb bumbiņa ir starp vārtsargu un spēlētāju, pieņemsim, 7 m rādiusā, no spēlētāja nedaudz vairāk - palikt vārtos un gaidīt uz spēlētāju, ko viņš darīs, vai arī skriet pretī bumbai un sist to ar kāju? Nesen bija šāda situācija, un gadījās nopietni sadurties ar spēlētāju, bet labi, ka ķivere bija virsū, citādi nezinu, kas varēja notikt, jo vēljoprojām stīva spranda... tātad, tavas domas?

  Atbilde:
  Tas ir atkarīgs no situācijas... Ja Tev ir pārliecība, ka būsi pirmais, tad vari skriet ārā, bet, ja nē, tad labāk gaidi 1:1, jo ne vienmēr ir tik viegli arī trāpīt par to bumbiņu ar kāju!:)