Koppasūtījumi apģērbiem no Ukrainas

 

Ieteikt
 39

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Aptaujas

  Ieteikt

   

  Par šo profilu

  Apģērbi no Ukrainas ražotāja.

  Veiksmīgus pirkumus!

  http://www.draugiem.lv/fashion.for.family

  PASŪTĪŠANAS NOTEIKUMI

  1. No preču kataloga izvēlies Preci, kura Tev iepatikusies un, kuru vēlies iegādāties. Atceries, ka fotogrāfējot preci piedāvājumam tā tiek speciāli nolikta tā, lai piesaistītu uzmanību, arī krāsa var būt paspilgtināta.
  2. Atbilstoši norādītajiem izmēriem atrodi to, kas der 
  3. Uzraksti vēstuli, kurā norādi (var rakstīt arī uz e-pastu: fashion.for.family@inbox.lv):
  - Preces nosaukumu (var izmantot arī linka adresi);
  - Izmēru, Krāsu;
  - Vārdu/Uzvārdu;
  - Adresi, uz kuru vēlies saņemt preci;
  - tālruņa nr., ja vēlaties preci saņemt ar Omniva vai Pasta stacijas starpniecību un attiecīgi stacijas adresi.
  4. Vēstulē Tu saņemsi apstiprinājumu, vai prece vēl ir pieejama, kā arī informāciju par izmēru (vai Tevis izvēlētais izmērs nav tik aktuāls arī citiem, kuri pasteigušies to izpirkt);
  5. Vēstulei pievienosim pasūtījuma kopsavilkumu un rekvizītus, kurā būs iekļauts aprēķins par preci un piegādi 2-5.00 € par piegādi no Ukrainas + Omnivas vai Pasta stacijas izdevumi).  Apmaksa būs aktuāla 3 darba dienas,- ja šajā laikā neveiksi tā apmaksu,- pasūtījumu anulēsim, jo veicam koppasūtījumus un apmaksa piegādātājam jāveic kā priekšapmaksa, līdz ar to ir svarīgi, lai varam rēķināties ar Jūsu dalību.
  6. Pēc apmaksas saņemsi no mums apstiprinājumu.
  7. Visa prece nav uz vietas, līdz ar to pasūtām to ārpus Latvijas robežām, un to darām tikai tad, kad esiet veicis preces apmaksu.
  8. Preces piegāde notiek 10-20 darba dienu laikā, par īpašu kavēšanos tiksiet informēti personīgi.
  Ja prece prece nezināmu iemeslu dēļ nav piegādāta klientam, automātiski klientam tiek atgriezta pilna iemaksātā nauda! Ar piegādes termiņu noteikumiem klients tiek iepazīstināts pirms rēķina apmaksas, veicot rēķina apmaksu klients piekrīt Koppasūtījumi no Ukrainas noteikumiem. Kāpēc jāgaida? Lai maksimāli samazinātu izmaksas, ko citi maksā par noliktavās telpām utt. Fashion for all family izpilda individuāli katra klienta pasūtījumu, tomēr veicot koppasūtījumus. 
  9. Preces Jums var tikt piegādātas ar Latvijas Pasta, Omniva vai Pasta stacijas starpniecību (pēc Jūsu izvēles).
  10. Pirms pasūtīšanas precīzi noskaidrojiet konkrētās preces parametrus, par tiem jautājot mums, jo preces nav uz vietas un tās pasūtām Jums katram atsevišķi, pēc Jūsu parametriem.