www.ExtHair.lv

 

Ieteikt
 3

Keratīna matu taisnošana

 
gal_111326358_middle

Latvijā beidzot ir ienākusi vispopulārākā un pieprasītākā friziersalonu procedūra- matu taisnošana un atjaunošana ar keratīnu (saukta arī par Brazīlijas matu taisnošanu). Manuprāt, tas ir pēdējo 50 gadu visrevolucionārākais atklājums matu kopšanas industrijā.


Kā zināms, keratīns ir viela, no kā ir būvēts cilvēka un dzīvnieku mats (neskaitāmi keratīna slāņi) un tagad ir radīta tehnoloģija, kas saārdītos keratīna slāņus var aizpildīt ar dabīgo keratīnu, ko iegūst no Jaunzēlandes aitu vilnas.

   Šī procedūra nedod rezultātu uz vienu dienu kā matu iztaisnošana ar matu taisnošanas panniņu, kad bojātos keratīna slāņus karstumā vienkārši nogludina, saglabājot gluduma efektu tikai līdz nākamajai mazgāšanai. Tā nav matu laminēšana, kas izveido aizsargpārklājumu matiem, efektu saglabājot 2 nedēļas. BRAZILILIAN CACAU KERATIN TREATMENT no CADIVEU procedūras rezultāts ir PĀRSTEIDZOŠS - mati patiešām izskatās kā no TV šampūnu reklāmas un efekts saglabājas vismaz 3 mēnešus, jo mata struktūrā ar tvaika palīdzību tiek ievadītas nano-keratīna daļiņas.

Procedūra ir tik efektīva, ka var iztaisnot pat čirkainos (afro) matus vai svaigus ilgviļņus. Patiesībā, jo vairāk mats ir bojāts, jo labāks būs rezultāts, jo būs vairāk vietas uz mata, kuras jāaizpilda ar trūkstošo keratīnu.

Procedūra lieliski der arī dabīgi taisniem matiem, lai noņemtu pūkainumu un piedotu spīdumu, mirdzumu.

Vienīgais mīnuss, ka šī procedūras radītais efekts klientiem tā iepatīkas, ka viņš no tās kļūst atkarīgs… jo mati katru dienu izskatās ļoti veseli, gludi, zīdaini un maksimāli spīdīgi, kā tikko pēc salona apmeklējuma…

   Šī procedūra ir vienkārši jāizmēģina! „BRAZILILIAN CACAU KERATIN TREATMENT no CADIVEU” metode tiešā nozīmē atgriež matiem dzīvīgumu.   „BRAZILILIAN CACAU KERATIN TREATMENT no CADIVEU” ne tikai nebojā matus, bet atjauno tos un veicina matu atveseļošanu.Priekšrocības:

• Nav nevienas citas metodes, kura sasniegtu tādus rezultātus.

• Tā jebkuriem matiem nodrošina veselību, zīdainumu, mirdzumu un spīdumu.

• Tā dod tūlītēju efektu un tā iedarbojas uz visiem matu tipiem.

• Frizieri apgalvo, ka tas ir visideālākais matu kopšanas veids.

• Šis ir viens no vispārsteidzošākajiem izstrādājumiem matu kopšanas industrijā

• Procedūru var veikt kaut katru mēnesi. Vēl vairāk - tā ir atļauta pat bērniem no 6 gadu vecuma.


Identiska procedūra, ko veic salonos par 2 reizes augstāku samaksu. Strādāju ar to pašu keratīnu, ko plaši pazīstamos salonos. Profesionālo, vislabāko keratīnu- līderis matu taisnošanas sfērā - BRAZILILIAN CACAU KERATIN TREATMENT, ko var iegādāties tikai salona meistari. Pie manis ir tikai tāda iespēja – iztaisnot matus par labākām cenām ar visaugstāko kvalitāti un garantijām. 

 Darba pieredze ir ļoti liela – praksē ir bijuši ne tikai sabojāti mati, bet arī – ļoti čirkaini (afro-mati), pēc ķīmiskas apstrādes – ķīmiskā taisnošana, ilgviļņi, pārdedzināti, pārtaisnoti, pārbalināti – un no visiem matu tipiem ir iespējams iegūt – taisnus, gludus, spīdīgus, vijīgus matus (uzlabot matu struktūru)- ar īpašu pieeju katram matu tipam.


Matu kopšanai pēc šīs procedūras ir iespējams pie manis iegādāties speciālu šampūnu, balzāmu, kas paredzēts pēc keratīna matu taisnošanas. 
Jums vairs nav jāmokās ar matu veidošanu pēc katras mazgāšanas reizes. Vienkārši izpūš matus ar fēnu-kas aizņem 5 min. , vai atļauj pašiem izžūt dabīgā ceļā. Jums vairs nebūs – jābojā savi mati ar veidošanu un matu taisnošanu(matu pannu). Lietus, kā arī, sniegs, mitrs gaiss, jūsu matus vairs nepadarīs pūkainus un nebūs jābaidās, lai atkal nesāktu čirkoties, lokoties. Strādājot ar labāko un kvalitatīvāko global keratn- dod visaugstākos un ilgnoturīgākos rezultātus


Droši zvaniet un rakstiet – atbildēšu uz jums visiem interesējošiem jautājumiem un sniegšu nepieciešamo konsultāciju.

Tel: +371 22052448 

E-mail: info@exthair.lv

Marina

gal_111314279_middlegal_111314281_middlegal_111314285_middlePirms un pēc Keratīna matu taisnošana procedūras.Piesakies jau šodien!
 VISLABĀKĀ cena Rīgā. Dienā veicu parasti 1-2 keratīna procedūras. 

 CENAS:

Keratīna matu taisnošana ar "BRAZILILIAN CACAU KERATIN TREATMENT" no CADIVEU

- Īsi mati 30Ls (cenā iekļauts darbs un materiāls ) 

- Vidēji mati 40-50Ls (cenā iekļauts darbs un materiāls ) 

- Gari mati 50 -75Ls (cenā iekļauts darbs un materiāls )


gal_229913943_large