ebaypiegade.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 46

Mūsu Lielbritānijas un Vācijas noliktavas Jūsu interneta pirkumiem!

Tagad arī Jums ir sava adrese Lielbritānijā un Vācijā! Šīs adreses Jūs variet izmantot gadījumos, ja preces pārdevējs piegādes informācijā ir norādījis, ka nodrošina sūtīšanu tikai Lielbritānijas vai Vācijas teritorijā, jeb: „post to: United Kingdom” vai „post to: Germany”. Mūsu Vācijas uz Lielbritānijas adreses ir iespējams izmantot pērkot preces arī no Amerikas, Ķīnas vai citām valstīm. Vairāk par pakalpojumu šeit.

Tiešā piegāde no pārdevēja

Pakalpojums „Tiešā piegāde no pārdevēja” ir paredzēts gadījumos, ja Jūsu izvēlētā prece ir pārāk liela vai arī pārdevējs to nevēlas sūtīt ne starptautiski, ne arī nodrošina piegādi uz mūsu noliktavu. Pie šādas preces piegādes informācijas parasti būs norādīts: „Collection in person”. Pakalpojuma papildus iespējas ir sūtījuma iepakošana drošai transportēšanai (ja pārdevējs to nenodrošina) un norēķins par preci Jūsu vietā, jeb „Cash on collection”. Pirms iegādājieties preci, kas ir jāpaņem no pārdevēja adreses, lūdzam vispirms sazināties ar mums rakstot e-pastu vai zvanot. Vairāk par šo pakalpojumu šeit.

Piegādes uz Lielbritāniju un Vāciju

Nav noslēpums, ka Lielbritānijas un Vācijas tirgus iekarošana ir mērķis daudziem Latvijas uzņēmējam. Lielais iedzīvotāju skaits paver daudz dažādas iespējas preču realizācijai, dodot iespēju atrast sev vispiemērotāko mērķauditorijas segmentu. Kā pārdot preces un apgūt Lielbritānijas un Vācijas tirgū vienlaicīgi atrodoties Latvijā? Kļūstiet par veiksmīgiem „ebay.co.uk” vai „ebay.de” pārdevējiem! Lai to paveiktu, Jums pat nav jāpārvieto sava preču noliktava. Lielbritānijā vai Vācijā var atrast potenciālos klientus praktiski visām precēm, savukārt mēs nogādāsim Jūsu preces līdz klientiem visā Lielbritānijas un Vācijas teritorijā! Pateicoties lielajam iedzīvotāju blīvumam, piegādes izmaksas ir iespējams optimizēt tā, lai tās būtu draudzīgas gan pircējam, gan pārdevējam. Vairāk par pakalpojumu šeit.

Runā

  Par šo profilu

  Mūsu Lielbritānijas un Vācijas noliktava Jūsu interneta pirkumiem! Jebkura prece, jebkurš veikals. Nodrošinām tiešo piegādi no pārdevēja adreses visā Lielbritānijā un Vācijā. Saņem preces Rīgas centra birojā, ar piegādi mājās vai OMNIVA pakomātā.

  Kontakti Vairāk »

  Jautājumi un atbildes

  Vai iespējams piegādāt preces ne tikai no eBay, bet arī no citiem interneta veikaliem?

  Atbilde:
  Jā! Mūsu Lielbritānijas adresi Jūs variet izmantot pasūtījumiem arī no citiem veikaliem, ja vien tie piedāvā iespēju piegādāt preces Lielbritānijas teritorijā.