Patversme Dzīvnieku Draugs

Oficiālā lapa
Ieteikt
 38

Kas mēs esam?

Patversme "Dzīvnieku Draugs" 2011. gadā nosvinēja savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju. Šajos 10 gados mums ir bijis 7000 laimīgo stāstu jeb 7000 jaunas mājas pamestiem kaķiem un suņiem. Patversme cītīgi strādā arī tagad, lai parūpētos par tiem, kas paši to nevar, un atrastu jaunus un gādīgus saimniekus četrkājainajiem draugiem, kuru liktenis ne vienmēr ir bijis pats vieglākais.


Mēs vienmēr gaidām cilvēkus ar siltām sirdīm, kas vēlētos kaut kā palīdzēt - ar ziedojumiem (ne tikai naudas izteiksmē, bet arī sagādājot nepieciešamās lietas - dvieļus, segas, palagus, avīzes, barību un rotaļlietas), ar savu ieguldīto laiku un mīlestību - aprūpējot kaķus, kā arī organizējot dažādus informatīvus pasākumus, ar pagaidu mājām kādam mīlulim, kad patversme ir pārpildīta. No 2015. gada rudens suņi patversmē vairs nemīt un netiek uzņemti telpu sliktā tehniskā stāvokļa dēļ. 


Vairāk informācijas - dzd@latnet.lv vai 67500491!Mēs priecāsimies Tevi redzēt ciemos!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Patversme Dzīvnieku Draugs jau 12 gadus strādā dzīvnieku labklājības labā, glābjot pamestus dzīvniekus un meklējot tiem jaunas, piemērotas mājas.

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – T. 10:00 — 17:00
  C. Slēgts
  Pk. – S. 10:00 — 17:00
  Sv. Slēgts