Biogrāfija

Tee-Ex (izrunā kā tī:eks), īstajā vārdā Ivars Tīliks mūzikas un mākslas lauciņā darbojas teju vai kopš dzimšanas. Jau pirmajos dzīves gados viņš bija dziļi saistīts ar mūziku un zīmēšanu. Knapi staigādams jau sēdās mājā pie klavierēm, lai radītu savus pirmos skaņdarbus, tiesa gan skaņdarbi izpaudās tikai dažu skaņu vai pat akordu salikumu veidā, kas pakāpeniski noveda līdz pirmajiem soļiem mūzikas skolā, kur skolotāji un pat mūzikas skolas direktors jau pamanīja Ivara muzikalitāti un muzikālo dzirdi. Tas noveda viņu tālāk līdz kompozīcijas klasei, kur turpmākos 9 gadus apguva komponista soļus, kā arī spēlēja valmieras kamerorķestrī. Tas viss deva spēcīgu impulsu tālākajā mūzikas attīstībā!
Pēc vairākiem gadiem Ivaru pamatīgi ''aizrāva'' tā laika vieni no elekotriskās mūzikas pionieriem - Chemical Brothers. Tieši šo elektroniskās mūzikas grandu ietekmē Ivars pievērsās mūzikas producēšanai. Un tā sākot ap 2003. gadu pašmācības ceļā, soli pa solim tika apgūta katra sīkākā detaļa producēšanā. Nu jau producējot daudzus gadus Ivars ir nomainījis 4 pseidonīmus, tādējādi atsaucoties uz visiem elektroniskās mūzikas stiliem kuros darbojies (kā piemēram Chill Out, Ambient, Brakebeat, Experimental).
2008. gada pavasarī Ivars pamanīja reklāmu par DJ skolu "Ritma Institūts" un spontāni pāris minūšu laikā nolēma kļūt arī par pilnvērtīgu DJ. Pabeidzot šo skolu pie viena no vispieredzējušākajiem un profesionālākajiem Dīdžejiem latvija DJ Rudd. Līdz ar Ritma Institūta absolvēšanu tika pieņemts DJ vārds Tee-Ex un kopš šī brīža Tee-Ex pievērsās tieši house mūzikas stilam.


2009. gada sākumā Tee-Ex otreiz pieķērās klāt vienam no saviem piramjiem remixiem grupas Jumprava skaņdarbam Par Rozēm, noslīpējot un izveidojot radio formātam atbilstošu kvalitatīvu remiksu. Remiks tika iesūtīts radiostacijas Latviešu Radio raidījumam Latviešu Klubu Mūzikas Stunda un uzreiz ieguva klausītāju simpātijas un kļuva par klausītāju nedēļas balsojuma izvēli! Tālāk sekoja ķēdes reakcija, sekoja skaņdarbs Lagoon, kas tikai iekļauts portāla DJTOP.LV veidotajā Latvijas klubu mūzikas producentu izlasē Local Club Promo - AUG2009 (skaņdarbs Lagoon tiek licencēts uz unearthed records UK) Un ar Lagoon aizsākās Tee-Ex strādāšana ar ārzemju leibliem un producentiem sekojot arī citiem darbiem, kas guva labas atsauksmes un atbalstu no tādiem Pasaules vadošajiem dīdžejiem un producentiem kā Daniel Portman, Miss Nine, Antoine Clamaran, DJ Jay Kay, Arc, Ashley Wallbridge, Dash Berlin, DJ Feel, Eric Shaw, Ken Loi, Kenneth Thomas, Lee Haslam,Les Hemstock,Luke Terry, Manuel le Saux, Mark Pledger, Matt Cerf, Matt Darey, Tenthu, Thomas Coastline, Lemon, Michael Angelo, Misja Helsloot, Randy Boyer, Robert Nickson, Sunshine Live Radio 2, Sven Kleinert, U4IC DJs, Van Dresenn

Kā arī no latviešu DJiem unproducentiem.

Electricano, [Ex] da Bass, Kaspar Kondrat, Andre Crash, Bogdan Taran, Franzo Kolms, Ksenia Kamikaze, Deros, Kaspar Kochker, Comrade, Goldberg, Rise, Johny Adroit, Reverss, Andy Bassland, Ansis Zvirgzdins, Mberg, Viktor Fox, Mandy Freemain, Chuzs, Jainaro, Mr. Dee, Slang.

Drīz pēc tam Tee-Ex izdod vairākas dziesmas uz ārzemju leibliem (Unearthed records, Emotive vibes Factual records, Deep end.), kā arī pašmāju leibla Latex Records paspārnē.
Šobrīd DJ Tee-Ex veido dažādus muzikālus projektus gan saistībā ar DJ jomu, gan ar producēšanu.
Tee-Ex stila izvēle sniedzas ļoti plašā mērogā sākot ar dīpīgiem minimal/tech ritmiem, līdz pat agresīviem, progressive/trance. Kā arī lai pilnveidotu savas producenta prasmes iesaistījies arī dažādos hip-hop projektos. Un paralēli strādā savā nomierinošās mūzikas projektā - ''Puremusic'' ( http://www.draugiem.lv/puremusic )
Pa šo laiku Tee-Ex izveidojis ļoti daudz remixus populāriem ārzemju māksliniekiem - Tiesto, ATB, Armin van Buuren, Roger Shah, Deep Dish..... gan dažādiem Latvijas producentiem un Latvijas pop hitiem. Kā, piemēram, vieni no pēdējiem Tee-Ex darbiem ir grupas TāTāTā singlam - Bez zīmogiem cipariem, kas regulāri dzirdams Latviešu Radio raidījuma Latviešu Klubu Mūzikas Stunda un raidījuma "Ballīte" ēteros, kā arī Radio Sigulda un Jelgavas radio apritē.


Tee-Ex mūziku var oficiāli iegādāties meklējot mūzikas internetveikalos .

beatport.com
juno.co.uk
trackitdown.net


Tee-Ex jau ir paspējis uzstājies klubos: Amber night, Skyline, Essential, Multiklubs, DStyle, Bermuds, Pulkvedis, Post klubs jelgavā, Metacafe, Sunset bārs, Kapsula (Baltic music conference ietvaros), Scope, bārā ''Mare'' / bārā ''Koklītes, klubā Jim Beam, kā arī Limbažu estrādē un Festivālā zaļumballe 2009. Pabijis arī LTV raidījumā SeMS.
Pats svarīgākais veidojot deju mūziku ir domāt par to, kā dziesma būs uztverama publikai un cik iespaidīgi tas izklausīsies uz lielās skatuves, tikai tad būs gūstami panākumi/ Tee-Ex

Dalībnieki

DJ/Producer

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam