Biogrāfija

Īsi par grupu:
• Grupa izveidojās 2001. gada jūnijā.
• Tās sastāvs uz to brīdi: Oļegs Krivovs – vocals, rhythm / solo ģitāra; Aleksandrs Košlačs – rtythm / solo ģitāra; Makss Solomovs – drums (no 2002. gada klavieres):Aleksandrs Ribnikovs - klavieres (no 2003g); Andrejs Gailans – bass; no 2002. gada arī Fitte Klermonts no Vācijas – drums.

• Tagadējais “DEE VERSE” sastāvs:
Oļegs Krivovs - vocals, rhythm / solo ģitāra; Aleksandrs Ribņikovs – klavieres; Aleksejs Loginovs – drums; Goša Bobiļovs – vocals, bass.
• Grupas stils: so-called “brit-pop” (Oasis, Muse, Blur, Coldplay), bet puiši pastāvīgi eskperementē ar stilu un skanējumu. Katrs no grupas dalībniekiem ievieš savu individuālo akcentu, tādā veidā padarot viņu mūziku interesantu dažādas mūzikas klausītājiem.

• Koncerti:
 “Anti AIDS” maratons, Daugavpils, 2001
 “Chemical Reaction 2002”, Daugavpils, 2002 (3. vieta)
 “Aprīļa tēzes”, Rīga, 2002
 klubs “Saksofons”, Rīga, 2002
 klubs “Underground”, Daugavpils, 2003
 Rock Festival, Daugavpils, 2003
 “Chemical Reaction 2003”, (part 1), Daugavpils, 2003
 “Chemical Reaction 2003”, (part 2), Daugavpils, 2003

Un te būs neliela intervija ar “DEE VERSE” uzreiz pēc viņu uzstāšanās.

- Noguruši?
(visi kopā) – Nē! Gribas vēl. (smejas)
- Kā jums liekas, publika jūs mīl?
Oļegs: - Ceram, ka mīl. Jo mēs viņus arī mīlam.
- Nu tad varbūt pastāstiet nedaudz par savu darba procesu.
Oļegs: - Nu mēs tiekamies galvenokārt studijā mēģinājumos, kas mums obligāti notiek trīsreiz nedēļā. Mēs ar Sašu mācamies dažādās skolās, un Ļoša ar Gošu jau studē, tāpēc vienmēr neesam kopā.
- Vai ir grūti sadzīvot vienam ar otru ikdienā?
Oļegs: - Nē, viss ir ok. Loģiski, ka reizēm notiek kašķi, bet tā ir normāla parādība mūsu darba procesā.
Ļoša: - Mēģinājumos visi nez kāpēc kļūst nervozi, īpaši ja kaut kas nesanāk tā, kā gribētos. Bet mums visiem patīk mūsu mēģinājumi, jo tur viss notiek, tas ir radošais process, un arī daži tizli jociņi :)
- Jūs visi esat tik dažādi! Vai savā starpā esat draugi?
Oļegs: - Nu bet protams! Tas, ka esam dažādi, baigi palīdz, arī pieredzes ziņā, piemēram Goša mums ir strādājis arī ar visādiem muzikantiem no Krievijas, un viņš māk to visu lietu padarīt gandrīz perfektu, jo viņš zina kas un kā.
Goša: - Jā, esmu spēlējis Maskavā. Tur viss ir citādāk, bet es neteiktu, ka labāk. Iespēju tur, protams, ir vairāk, bet tepat Latvijā cilvēki ir interesantāki un daudz radošāki. Arī motivēti. Tas ir baigais pluss.
- Vai mūzikas ziņā jums arī ir saskaņotība savā starpā?
Oļegs: - Ja runājam par to, ko mēs klausāmies, tad te mums ir dažādas gaumes, tomēr spēlējot mēs katrs mēģinām apvienot visu to, kas mums patīk, un izveidot tādā veidā savu stilu.
Saša: - Daugavpilī mēs noteikti esam vienīgie savā ziņā, un tas ir labi, jo klausītājiem vajag dažādus stilus, lai izvēlētos sev piemērotāku. Mums galvenais ir spēlēt kvalitatīvu mūziku, un gūt no tā baudu, tāpēc mums ir liels prieks, kad pēc koncerta mums saka, ka viss bija super. Tas ir tas, kā dēļ mēs spēlējam.
- Vai jums ir daudz fanu? (jau iepriekš zinu, ka daudz)
(visi kopā) – Vispār jā!
Oļegs: - Fani mums ir bijuši jau kopš grupas dibināšanas brīža, un priecē tas fakts, ka tie vēl joprojām par tādiem paliek, nemaz nerunājot par to, ka viņiem piebiedrojas daudz jaunu cilvēku. Mums ir prieks par katru, kurš klausās (un arī neklausās) mūsu mūziku un iet uz mūsu koncertiem.
- Un kā tad ir ar fanēm? (arī tāpat zinu, ka daudz!)
(smejas)
Oļegs: - Jā, arī fanes mums ir...
- Neuzbāžas?
Oļegs: - Nē, viss ir ļoti pieklājīgi. Mēs esam ļoti sabiedriski, un nekad neatsakam komunicēšanā, arī labprāt dodam autogrāfus (jā, arī tādi gadījumi ir bijuši, nemaz nerunājot par lūgumiem nofočēties ar viņām kopā!). Bet tas viss ir forši, un mums jau patīk.
Ļoša: - Mums tas patīk tiktāl, kamēr tas ir saprātības rāmjos. Bet, paldies Dievam, nekādu incidentu mums nav bijis, un cerams, ka arī nebūs.
Goša: - Jā, tāpēc visas fanes are welcome.
- Nu un tad varbūt nedaudz par saviem plāniem.
Oļegs: - Plānu ir daudz! Pašlaik mēs ierakstam otro albumu (pirmais bija tāds amatieru līmenī, un ne visai profesionāls). Divi singli jaunajām albumam jau ir, un darbs noriet pakāpeniski. Albūmā būs apmēram 10 kompozīcijas. Trūkst materiālas palīdzības no sponsoru puses, daudzas lietas nākas nokārtot pašiem, un tas nebūt nav viegli, bet kaut kā jau vajag virzīties uz priekšu, vai nē? Tad vēl tuvākajā laikā mūsu plānos ir uzstāšanās festivālos “Bildes” un “Sinepes un Medus”. Vēl viena lieta, ko jau tagad īstenojam ir savas mājaslapas izveidošana. Un viens no galvenajiem plāniem ir mecenātu un producentu meklēšana, kuri palīdzētu atbalstīt projektu, jo kaut arī mēs daram visu, kas ir mūsu spēkos, ar to diemžēl nepietiek.

www.studentnet.lv/rsu/zinas/article.php?id=27668

Dalībnieki

Саша

Sintezators

Aleksandr

Gitarists

Oļegs

Vokal,gitаrists!

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam