Ceļo Ar Stilu

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 15

Par mums

Jauna koncepta ceļojumu aģentūra!
Meklē mūs:
http://www.dark-tourism-tours.com
Viens uzņēmums, trīs firmas zīmes, lai priecīgs būtu kā ceļotājs, kas vēlas doties ārpus Latvijas, tā ceļotājs Latvijā!

 
"Ceļo ar Stilu" ir tūrisma aģentūra, kas darbojas izejošā tūrisma jomā. Saviem klientiem piedāvājam doties dažādos ceļojumos uz visdažādākajām pasaules vietām. Baudiet saulainu atpūtu pie jūras kādā siltā zemē vai braucienu uz Černobiļas slēgto zonu, makšķerēšanas priekus skarbajā ziemeļu zemē Islandē vai ekskursijām pilnu autobusa ceļojumu pa Eiropas valstīm, dodieties elegantā kruīzā vai individuāli tieši Jums izstrādātā ceļojumā kopā ar ģimeni un draugiem!
"Ceļo Ar Stilu" strādā ļoti individuāli ar katru klientu, jo mums ir svarīgi, lai klientiem būtu patīkami ceļojuma iespaidi, labas atmiņas un lieliski pavadīts laiks. Mums ir svarīgi, lai, plānojot savu nākamo ceļojumu, Jūs atkal grieztos pie mums un ieteiktu to darīt arī saviem radiem, draugiem, paziņām! "Ceļo Ar Stilu" pastāstīs Jums par ikviena ceļojuma plusiem un mīnusiem... Jā, tieši tā! Kā tas izpaužas? Piemēram, gatavojot piedāvājumu atpūtai kādā no Turcijas kūrortiem, mēs vienmēr minēsim arī viesnīcu sliktās īpašības, ja tādas būs. "Ceļo Ar Stilu" nevēlas pārdot Jums ceļojumu vienreiz, bet vēlas, lai Jūs atgrieztos vēl un vēl...

Tūrisma aģentūra darbojas pēc citur pasaulē, jo īpaši ASV, tik ļoti izplatītā "home-based" darbības principa. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka tūrisma aģentūrai nav ofisa, toties esam pieejami saviem klientiem viņiem ērtākā laikā un vietā.

"Ceļo ar Stilu" darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 09:00 - 18:00. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās esam pieejami ļoti steidzamos un ārkārtas gadījumos. Lai rezervētu ceļojumu vai uzzinātu plašāku informāciju par kādu ceļojumu vai pakalpojumu, rakstiet uz e-pastu ilze@celoarstilu.lv vai zvaniet +371 26870269. Savu iespēju robežās atbildēsim Jums arī pēc darba laika un steidzamos gadījumos brīvdienās.