Biogrāfija

Īsi: Bija vēlme mācīties un radīt. Nepazuda. To arī būtībā darām.

Nedaudz garāk:


Skaņu laboratorija „Cehsatumba”

r/a ‘PseidoPost’ un mākslas siltumnīca ‘Cehs’ savā paspārnē kopš 2007. gada nogales ir izaudzējis, ja tā to var definēt, savu disko-žokeju-komandu (dj-team).
Disko žokeju komītis”skaņu laboratorija „Cehs” kā jau vēsta daiļskanīgais nosaukums – pāsvarā nodarbojas ar mūzikāliem eksperimentiem - tās atskaņošanu, bojāšana, izskaistināšanu un, iespējams, radīšanu.
Šobrīd tā pārsvarā ir elektroniskā deju mūzika, taču esam atvērti jebkam, tieši tādēļ nekad nevar būt drošs par to, kāds treks līgani, vai asi, taču atskanēs nākamais. Katrs sets tiek veidots unikāls un dažāds, tajā pašā laikā saglābājot tikai šai disko žokeju komandai raksturīgo skanējumu un grūvu.
Šobrīd kā pamatmateriāls tiek izmantoti d’n’b, jungle, breakbeat ritmi, kas miksa gaitā tiek sapludinātu ar regeju, dancehall, nu jazz, oldschool, hiphop, rock un pat hc ritmiem, skaņām un cilpām, taču tas nenozīmē, ka izdzirdot spēlējam „skaņu laboratoriju „Cehs””, tevi nesagaidīs pārsteigums.
Arī darba instrumentu izvēlē tiek pieļauti dažādi eksperimenti – vai tie cd, vinīla, magnētisko lenšu atskaņotāji, vai trombons un flauta – galvenais ir eksperimentā sasniegtais rezultāts!
Skaņu laboratoriju „Cehs” veido divi pamatsastāva dalībnieki:
diskožokejs eeRms- ar vairāk kā 10 gadu ilgu pieredzi diskotēku mākslās un Kaļa – mūziķis, turbofolka grupas ‘Oranžās brīvdienas’ galvenais pūtējs.
Abi ir studenti un pasaules klaidoņi ar stāžu. Šobrīd vienojušies kopīgā mīlestībā uz Jamaikas tumšās puses ritmiem un skaņām, pozitīvu uztveri un neaizmirstamām ballītēm.

Dalībnieki

FX/štrumenti/blingbling

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam