biopluss.lv

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

    Par šo profilu

    SIA"BioPluss" nodarbojas ar biohumusa pārstrādi un dažādu ar biohumusu saistītu produktu izstrādi. Produktu izstrāde tiek balstīta uz biohumusa izpētes datiem, kas iegūti pētot augu attīstību un augšanu pie dažāda biohumusa sastāva un koncentrācijas augsnē. Biohumusa izpētes darbos ir iesaistīti vairāki Latvijā novērtēti zinātnieki un sertificētas laboratorijas.

    Biohumuss jeb Vermikomposts ir augstvērtīgs mikrobioloģisks mēslojums, kas iegūts vermitizācijas procesā, pārstrādājot sakompostētus liellopu kūtsmēslus ar „Kalifornijas sarkano” slieku palīdzību. Sliekas apēdot organisko substrātu, to ne tikai sasmalcina, sašķeļ augiem vieglāk uzņemamā formā, bet arī bagātina ar slieku zarnu traktā esošajiem mikroorganismiem.

    Biohumuss jeb Vermikomposts ir 100% dabīgs mikrobioloģisks mēslojums ar aktīvām vielām un augstu NPK sastāvu. Tajā esošie dzīvie mikroorganismi nodrošina augsnē strauju minerālvielu veidošanos augiem viegli uzņemamā formā, kā arī iznīcina augu slimību izraisītājus. Mēslojums bagātīgi satur augiem nepieciešamās organiskās barības vielas, mikroelementu kompleksu, augsnes dabīgās antibiotikas, kā arī organiskās skābes, kas reizē kalpo kā augu augšanas stimulatori.

    Kontakti Vairāk »