Biogrāfija

Grupa "Into One" radās 2006. gada vasarā, kad kopā izdomāja spēlēt pieci jaunieši. Katram no viņiem jau bija sava pieredze mūzikas lauciņā.

Atklāts jautājums bija stilu, kurā spēlēt, taču grupa vienojās par to, ka sevi nemēģinās iegrožot kaut kādos žanra rāmjos, jo viņi spēlē to, kas tuvs sirdij. Pārsvarā tomēr vislielāko gandarījumu gūst spēlējot funk, disco, soul.

Grupas nosaukums, kā jau daudzas labas lietas, radās pēkšņi. Kad to domājām, gribējām tādu, lai tas būtu kaut kādā mērā saistīts ar mums, nevis tikai glīts vārdu salikums. Kādu dienu, kad jau bija daudz un dikti domāts kāds tas varētu būt, diviem grupas dalībniekiem, Lībai un Ansim, acīs iekrita uz galda stāvoša grāmata, kuras nosaukuma pirmā daļa sastāvēja no vārda "One", un tas jau bija sākums, lai nonāktu pie grupas vārda. Nosaukuma tapšanai pamatā bija mērķis, kāpēc grupa sāka kopā muzicēt - darīt visiem kopā kaut ko, kas sagādātu prieku un pozitīvas emocijas. Mūsu gadījumā tā bija mūzika un stils, kas vieno. Tā arī nonācām pie secinājuma, ka esam mūzikā iekš viena viļņa, viena ritma. Mūzika vieno, tāpēc esam "Into One"!

2006. gada ziemā tika prezentēts pirmais singls „Brīnums nāk man līdz”, kurš ieguva labu atsaucību un ir skanējis daudzās radio stacijās. 2009. gada martā saules gaismu ieraudzīja jaunākais veikums – singls „Tik maz”, kurš veiksmīgi ir nokļuvis vairāku radio apritē un pēc 7 nedēļām Kurzemes radio topā „Reaktors”, singls daudzas nedēļas pavadīja Kurzemes Radio TOP20 augšgalā.

Grupa ir piedalījusies vairākos festivālos un konkursos, t.sk. "Tu Esi Pamanīts", "Spēlēju Visskaļāk", "JAM", MTV rīkotajā jauno grupu konkursā "Soundwave" u.c., kā arī koncertējusi pa visu Latvija, gan sporta stadiona vidū, gan skolu aktu zālēs, gan uz lielajām skatuvēm. Protams, spēlēts arī dažādos klubos un atpūtas vietās – Literāri muzikālais klubs „Četri balti krekli”(Rīgā), krodziņš „Kapteiņa Enriko Pulkstenis”, klubs „Voodoo” u.c.

2009. gadā grupa ierakstīja singlu "Parachute" angļu valodā un tā latvisko versiju "Brīvkritiens". Into one uzstājās arī festivālā "Bildes 2009" kopā ar Normundu Rutuli. Sadarbība turpinājās jaunajā singlā "Dzirdi". 2010. gadā N'Works piedāvā jaunu Remixu singlam "Brīvkritiens"! 2011.gadā grupa ir izlaidusi jaunu singlu - kaverversiju Labvēlīgā Tipa dziesmai "Es nav redzējis"

Grupas sastāvs: Lība Ēce (vokāls), Rūta Dūduma (vokāls), Didzis Lauva (taustiņi), Valters Mucenieks (saksofons), Māris Mekšs (bass) un Ansis Ēcis (sitaminstrumenti), Sergejs Fomins (ģitāra).

Dalībnieki

ģitāra

mikrofons

saksofons,menedžments, mucenieks.valters@gmail.com

taustiņi

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam