AVA LIVE

 

Ieteikt
 2

Polārā stacija (2015)

Polārā stacija (2015)2015. gada 23. decembrī spēlē kāju lika akcija "Polārā Stacija", kurā bija iespēja saņemt "Polārās Stacijas" istabu un īpašu akcijas apģērba komplektu. Kopā akcijā bija 4 posmi, kuri katrs ilga vienu nedēļu.

Akcijas 1. posmā spēlētājiem tika likts savākt meteorītus, mijiedarbojoties ar citiem spēlētājiem, un izveidot instrumentu kasti. Kad tā tika izveidota, spēlētājam bija jāsalabo akcijas istabas durvis un ventilācijas režģis.
2. posmā spēlētājam bija jāpasauc draugi uz savu akcijas istabu un tajā jāsavāc atkritumi. Pēc šī uzdevuma izpildes tika saņemta atlīdzība - akcijas komplekta galvassega un cimdi.3. posmā spēlētāju sagaidīja meteorītu vākšana "Polārās Stacijas" istabas ģeneratora iedarbināšanai.4. un beidzamajā posmā spēlētājam bija jāsavāc vēl meteorītu un tad jāpasauc draugi, lai kopā varētu atvērt istabas logu. Akcijas izpildes atlīdzība bija pilnīgs akcijas apģērba komplekts "Jaungada kostīms", kas dod 1554 imidža punktus.Katrā posmā pēc uzdevumu izpildes līdz nākamā posma sākumam, akcijas beigām spēlētājam bija iespēja apmainīt meteorītus pret akcijas dāvanām. Akcijas apģērbu līdz šim ir iespējams iegādāties Jaungada akciju veikaliņos un atrast Jaungada dāvanās.