ART RIGA 2019 Starptautisks Ikgadējs Mākslas Festivāls

 

Ieteikt
 11

Runā

  ART RIGA 2019 WWW.ARTRIGA.COM

  Lasīt senākus ierakstus

  Dokumenti

  RĪGA ir Baltijas reģiona lielākā pilsēta. Rīgas Lidosta lielākā lidosta Baltijas Jūras reģionā pilsētas centrā. Art Riga mesa notiek šobrīd lielākā Latvijas Dzelzceļa Muzeja zālē. - 5 minūšu braucienā no Rīgas Lidostas. Rīgas Jūrmala tradicionāli ir Krievijas bagāto pilsoņu vasaras māju dzīves vieta. Tā ir ievērojama pasaules mākslas izglītoto pircēju daļa. Mākslas pircējiem no Post Padomju republikām Rīgas mākslai ir Rietumu mākslas labāko paraugu prestižs. Mākslas investoru acīs no Rietumu valstīm Rīgas Mākslas ikgadējais Tirgus ir visvieglāk apmeklējamā vieta, kur iegādāties postpadomju mākslas šedevrus. Art Riga producentu grupa uzsākot Rīgas mākslas tirgus attīstīšanu investēja 3 miljonus Eiro un uzbūvēja PINAKOTEKA -RIGA  izstāžu - tirdzniecības platību ēku 2500 m2 uz lielceļa starp Rīgas Lidostu un 5 minūtes no vēsturiskā centra un 10 minūtes no Lielākā Baltijas Kūrorta - Rīgas Jūrmala. Ekskluzīvā muzeju kvalitātes ēka atrodas Brend firmu  ēku rajonā: BMW, LEXUS, TNT, USA VĒSTNIECĪBA, tirdzniecības centrs SPICE un Depo utt.  Pinakotekas ēkā tika sarīkotas vairākas pasaules kvalitātei atbilstošas starptautiskas izstādes.  Reģionālās Baltijas mākslinieku festivāls. Latvijas profesinālo mākslinieku savienības gadatirgus. Pirmo reizi Latvijā ar pienākošos mākslai jaunāko tehnoloģiju kvalitāti ēkā. Taču sakarā ar banku krīzi mūsu ēku šobrīd izīrējam. Meklējam partnerus - investorus, lai mūsu grandiozās iespējas realizētos.  Postpadomju valstīs un Skandināvijas valstīs ir galvaspilsētas, kur mākslas galeriju nav. Rīgā ir ap 100 kvalitatīvu galeriju. Vairākas Mākslas Augstskolas, neticami daudz mākslas skolu. Rīga neapšaubāmi ir rekordists mākslinieku blīvuma skaitā uz iedzīvotājiem.  Mākslas tūristiem ir sagatavoti maršruti pa mākslinieku atelje. Rīgas pilsētas ir HANZAS pilsētu savienības viens no lielākajiem vēsturiskiem vecpilsētas centriem Eiropā. Rīga ir ideāli sakārtota tūristu uzņemšanai ar parkiem, restorāniem, viesnīcām ART RIGA FAIR laikā. Tie ir tikai daži no  "ART Riga" mākslas tirgus ilglaicīgas izaugsmes priekšnoteikumiem.
  7.novembris –13.novembris 2017.g
  Application deadlines is 30.oktobris 2017.g

  Lēmumu par potenciālo dalībnieku atlasi pieņem ART RĪGA komissija 3.nedeļu laikā pēc iesniegtas  pieteikuma formas un nepieciešama vizuāla materiāla saņemšanas.
  Pieteikuma formu sūtīt līdz 1.oktobrim uz elektronisko pasta adresi:

  Dalības maksa       In Case of Cancellation
  Dalibnieks apņemas līdz 10.oktobrim apmaksāt organizātoram izstādes dalības maksu
   500 EUR apmēra. Katrs dalībnieks saņem 5 izstādes katalogus, 5 ielūgumus uz visiem ar ART RIGA saistītam aktivitātiem.

  Apmaksas kartība
  Pēc komissijas apstiprinoša lēmuma un dalības līguma noslēgšanas ar izstādes organizātoru, tiek piestādīts rēķins. Dalibnieks 10 dienu laikā no rēķina saņemšanas apmaksa 30% no rēķinu summas un atlikušu summu līdz 10.oktobrim.
  Organizators nav PVN(VAT) maksātais, visas rēķinu summas piestāditas bez PVN(VAT).

  Maksa par stenda nomu       Costs
  Faktiski paši dalībnieki apmaksā sava inventāra nomu , katalogu, utt cik kuram nepieciešams. Atsevišķas pārrunas. Smalkajam pasākumam gaidam, galvenokārt Galerijas, fondus, autoru apvienī'bas, mākslas firmas, studijas. Organizācijas, kas pelna un ir jaudīgi spēlētāji mākslas tirgū. Kuru produkciju varam rekomendēt, kā drošu ieguldījumu pasaules tirgos.
  Maksa par stenda nomu:
  Baltajā zālē
  ( 5 bloki) , griestu h 4,5m
  Stenda h –
  Sienu platība –
   1800 EUR par bloku
  Lielajā zālē
  Atkarība no kvadratūras:
  50m2 –    1500 EUR
  80m2 –    200 EUR
  100 m2 – 2500 EUR
  Stendu sienu kvadratūra tiks precizēta . Linear wall space
  Ir pieējamas vietas ar dabīgo apgaismojumu no lieliem logiem.

  ( Pielikt telpu planus un foto – dabūt no dzelzceļa muzeja saita)
  Papildus pakalpojumi
  Detail selections and additional order form
  1. Muitas brokera pakalpojumi
  2. Montāžas pakalpojumi
  3. Iepakošanas serviss
  4. Tulkojumi/pressrelīzes Gallery Press release
  5. Papildus lappuse ar tekstu izstādes katalogā – 400 EUR
  6. Parakstu izgatavošana White wall sticker lettering of artist names
  Terms&conditions
  Dalibniekiem ir pienākums līdz 10.oktobrim veikt visus gala norēķinus par dalības maksu un stenda nomu un iesniegt organizātoram visu katalogam un vizuālai identifikācijai nepieciešamos materiālus.
  Organizātors garantē, kā informācija par visiem dalībniekiem tiek izvietota saita ..... un saglabāta līdz 01.10.2018.
  Organizators patur tiesības izmantot iesniegto vizuālo materiālu visa veida reklāmas pasākumos pressē, elektroniskos saziņas līdzekļos, televizija un cit.
  Organizātors nodrošinā stenda standarta aprīkojumu – 1 galdu, 4 krēslus, standarta apgaismojumu, uzrakstu ar dalībnieka nosaukumu.
  Organizātors ja ir nepieciešams, piedāva darbu montāžas servisu. Cena par pakalpojumu tiks precizēta atkarībā no darbu daudzuma un izmēriem.
  Dalibnieku stenda montāžas darbi notiks 1 dienu – 6.novembrī no 10.00 līdz 22.00.
  Dalībnieku stenda demontāžās , iepakošanas un transportēšanas darbi notiks no 13.novembra plkst.16.00 līdz 21.00.
  Organizators piedāva iepakošanas servisu.

  Izstādes laikā darbosies press-centrs dalībniekiem, presei, interesentiem.
  Press-centra adrese: Dzirnavu 67, tirdzniecības-izklaides centrs “Galleria Riga”,
  7.stāvs, “Happy Art Museum” telpās.

  Par šo profilu

  STARPTAUTISKAIS MĀKSLAS GADATIRGUS ART RIGA FAIR 2019.
  Ikgadējais starptautiskais mākslas gadatirgus ART RIGA FAIR 2019 sesto reizi norisināsies no 27.novembra – 01.decembrim Latvijas Dzelzceļa Vēsture Muzejā. Atklāšana notiks 26. novembrī, kas pulcēs laikmetīgās mākslas galerijas

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  O. 10:00 — 20:00
  T. 10:00 — 18:00
  C. 10:00 — 20:00
  Pk. 10:00 — 18:00
  S. 10:00 — 20:00
  Sv. 10:00 — 15:00

  ART RIGA 2019 Partneriem un dalībniekiem

                                                Projekts mākslas mesa „ART RiGA” 
   Starptautiskā mesa „ART RIGA” notiek, kā ikgadējs ilgtermiņa projekts, kurā piedalītos mākslas nozares profesionāļi no visas pasaules: labākās mākslas galerijas, mākslas kritiķi, speciālizēto kultūras žurnālu izdevēji. Ņemot vērā, ka Rīga 2014. gadā kļuva par Eiropas kultūras galvaspilsētu- tas bija ļoti svarīgs priekšnosacījums veiksmīgam „ART RIGA” startam, kas atvēra iespējas ilgtermiņa attīstībai.
  Projektu plānots īstenot laikā no 26.11.2019 līdz 1.12.2019
  Mākslas mesas galvenie mērķi:
  • Iegūt starptautisku atpazīstamību un reģiona kultūras centra nozīmi,
  • Stiprināt Latvijas mākslinieku un mākslas galeriju autoritāti
  • Panākt, lai pasākums kļūtu par ikgadējo
  • Intensificēt integrāciju Eiropas mākslas struktūrās 
  • Veicināt kvalitatīvu apmaiņu ar ārzemēm izstāžu organizēšanā.

  Mesā tiek aicinātas piedalīties visas profesionāli darbojošās Latvijas galerijas un konkursa kartībā tiek aicinātas piedalīties ārzemju galerijas. Ja Jūsu mākslas organizācijai komandai ir cits formāts juridiskais statuss zvaniet, rakstiet, vienosimies http;//artriga.com  info@artriga.com  +37129595885  +37129177748

  Jau panākta vienošanās par piedalīšanos ar galerijām no Vācijas, Beļģijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Kubas, Meksikas, Ķīnas, Portugāles un citām valstīm.
  Pasākuma formāts ir izstrādāts un veiksmīgi darbojas dažādās pasaules malās. Zināmākās no mākslas mesu pilsētām: „ART BASEL”, „ART MOSCOW”, „ART BERLIN”, utt. Tas paredz svētkus izstādes apmeklētājiem, baudot īpaši atlasīto, moderno mākslu, meklējot jaunus vārdus un taustot jaunas attīstības tendences. Vienkopus redzot dažādu nacionālo skolu pārstāvjus sacensība starp dalībniekiem par publikas un preses uzmanību. Komerciālā pārdošanas puse, kas pastarpināti atspoguļo izstādes favoriīus. Formāts paredz, ka dalībniekus atlasa starptautiska žūrija un vairākās mesās – galeriju atlase ir ļoti stingra, piedalīšanās tādos pasākumos ir prestiža un atbildīga. Svarīgi, ka Rīgas pasākums kļuvis par neaizmirstamu notikumu dalībniekiem, kļuvis par vietu, kur parādīt sevi, pamēroties spēkiem, satikt domubiedrus no dažadām pasaules malām. Ārkārtīgi svarīgi katru gadu pasākumā uzlikti augstas atlases kritēriji, lai pakāpeniski panāktu piedalīšanos no vadošām ārzemju galerijām.
  Tehniski formāts paredz sadalīt zāles platību ar stendu palīdzību viendabīgos blokos un katram dalībniekam tiek izdalīts savs stends, bet ekspozīcijā ir iespējamas arī zināmas atkāpes no šīs normas.
  Panākta vienošanās par atbalstu no pieredzējušiem art mesu organizētājiem - ‘”ART VILNIUS ” un „ART MOSCOW” vadītājiem ( Simon Hewitt u.c. Tiek noslēgts sadarbības līgums par atbalstu dalībnieku piesaisti, kurā darbojas pieredzējuši vācu projektu vadītāji. Norisinās pārrunas par piedālīšanos žurijas darbā un speciāli sagatavotos semināros.
  Pasākuma organizēšanas vieta – „Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs” izvēlēta ņemot vērā ēkas kultūrvesturisko nozīmi Rīgas vidē, ēkas stilīgā interjēra ietilpību un tūristiem viegli pieejamo atrašanās vietu. Ar muzeju panākta vienošanās par mesas rīkošanu un rezervēta 2017.gada novembra nedēļa no 7.novembra  līdz  13. Dzelzceļa muzejā tika organizēta Latvijas „vietējā mesa” – „Rudens” izstāde un uzkrāta pieredze ARF 2014, ARF 2015, ARF 2016, kā ēku transformēt iespaidīgam mākslas pasākumam.

   Par mesas apaļo galdu un konferenču, preses centru vietu varētu kļūt dzelzceļa muzeja  unikālie eksponāti – rekonstruēti dažādu Latvijas vēstures posmu vagoni, kas sniedz mesas viesiem un dalībniekiem informāciju par Rīgas tehniskās kultūras tradīcijam. Vidē, kura balstīta uz tradicionāliem, vēsturiskiem sasniegumiem īpaši patīkami sapņot par mākslas nākotni un attīstību. Izmantojama arī unikālā iespēja sadarboties ar jauno Valsts Bibliotēkas ēku – muzeja tuvāko kaimiņu.
  Mesas laikā plānota ar dažadām aktivitātēm piepildīta programma: atklāšanas pasākums ar koncertu, semināri, apaļie galdi, dalībnieku prezentācijas, dalībniekiem īpaši sagatavotas ekskursijas pa Rīgu. Plānots iesaistīt mesas apmeklētājus diskusiju galdos, rīkojot viktorīnas un aptaujas, lai sekmētu dalībnieku atpazīstamību. Tradicionāli sociālajos tīklos, kā Facebook mākslas Galerijas atradušas auglīgu augsni darbu publicēšanai un pateicoties aktivitātei gūst milzu atzinību. Tādēļ plānotas web tiešraides un sadarbīb ar ārzemju partneriem mesas atspoguļošanā.
  Mesu plānots veidot 7 dienas, no pirmdienas līdz svētdienai, pirmā dienā tradicionāli paredzēta  nozares  profesionāļiem: mākslas dīleriem, galeristiem, kritiķiem.
  Speciāli mesai tika pagatavota „ART RiGA” mājas lapa un profili sociālajos tiklos. Pašlaik notiek darbs ar informācijas partneriem par mesas pasākumu atspoguļošanu. Mesas laikā muzejā darbosies preses centrs.
  Pasākuma organizētājiem izstāžu zāles „HAPPY ART MUSEUM”( LAIMĪGAS MĀKSLAS MUZEJS) producentu grupai un SIA „EUROCLUB” ir ievērojama pieredze starptautisko izstāžu  un lielo pasākumu organizēšanā, lielākā daļa no kuriem ir pašfinansēti. No 2008 līdz 2010.gadam organizātori darbojas izstāžu zālē „PINAKOTĒKA”,(2000m2) kur notika  mūsdienīgo vietējo mākslas izstāžu cikls: „RUDENS 2009. LAIMĪGAS MĀKSLAS MUZEJS”, „RUDENS 2010”, Latvijas dizainieru savienības gada izstāde, žurnāla „RĪGAS LAIKS” jubilejas izstāde u. c. „PINAKOTĒKĀ” arī uzkrāta pieredze multimediālo projektu īstenošanā, teātra ( BUTO teātra izrādes), muzikālu izrāžu administrēšanā, korporatīvu kongresu un konferenču, prezentāciju rīkošanā. Tika rīkotas starptautiskas apmaiņas izstādes ar tūvākiem kaimiņiem, Igaunijas un Lietuvas radošam mākslinieku savienībam un iespaidīga izstāde (ap 50 monumentālas glezniecības paraugiem) no Sankt-Pēterburgas Mākslas Akadēmijas fondu krājumiem. No 2010-2014 ‘Galleria Riga’ izklaides centrā HAPPY ART MUSEUM izstāžu zāle (400m2) nodrošinājusi vairāku simtu nozīmīgu ārzemju mākslas un mūsdienu Latvijas mākslas izstāžu plūsmu bez nevienas brīvdienas un ar brīvu ieeju līdz 21.00 kļūstot daudziem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem par pastāvīgi pieejamu vietu kultūras kartē. Šajās aktivitātēs iegūtie kontakti sekmē Rīgas „ART RIGA” veidošanu un attistību. Organizātoriem ir pieredze informācijas avotu izmantošanā: liels sekotāju skaits sociālajos tīklos, kas turpinā augt – TWITTER -100 000 sekotāju, FACEBOK –20 000 sekotāju, LINKEDIN 40000, FOURSQUARE, GOOGLE+ viena no līderpozicijām pat starp lielajiem Latvijas uzņēmumiem – pirmajā līderu trīsdesmitnieka Latvijā, ar DRAUGIEM.LV izveidojas īpaši veiksmīga sadarbība izīrējot sociālajam tīklam telpas.
  Organizātori plāno piesaistīt mesas organizācijai ieinteresētus mākslas ekspertus no Latvijas un ārzemēm, mākslas zinātniekus, studējošos māksliniekus un Kultūras nozares studentus. Plānots piesaistīt brīvpratīgos palīgus montāžas, administrēšanas, komunikācijas un cītos darbos.
  „HAPPY ART MUSEUM”, kā galerija ar panākumiem katru gadu piedalās mākslas forumos:  Maskavā „ART MOSCOW” un Beļģijā, Briggē „ART BRUGGE COCKTAIL”, ART HELSINKI 2016, ART HANKONG 2016, ART KUTAISI, izstade Performing Art Center TELAVIVA 2017, kā arī regulāri saņem uzaicinājumus piedalīties citās prestižākajās mākslas mesās. Piedaloties tādos pasākumos var just pasaules mākslas strāvojumu pulsu, kritiski salīdzinot paskatīties uz savu darbību no malas, nospraust jaunus mērķus.
  Rīgai ir liels potenciāls piesaistīt interesantus dalībniekus, gan no Eiropas, no Skandināvijas, no rietumiem un austrumiem, jo RĪGAS vārds, kā brends pasaulē ir daudz senāks un populārāks, kā Latvijas vārds.
  Organizātori darbojas ar ieinteresētu sponsoru piesaistīšanu, viens no pastāvīgiem partneriem starptautiskā krāsu ražošanas koncerna „AkzoNobel” pārstāvis Latvijā, ar kuru jau izveidojas izdevīga sadarbība, Hotel Gutenbergs, Rietumu Banka, MIX FM, SIA „ALIS CO”,  AS „Latvijas Finieris”, SIA „Eguitsia” un citi.
   Eiropā mesas ir labi apmeklētas un ņemot vērā, ka 2014 bija lielāka tūristu plūsma.. Pilsētas kultūras dzīves lielo ciklisko notikumu kalendārā novembra mēnesis ir vienīgais tukšais periods, kurā ierakstīties. Kopā ar LATVIJAS Valsts svētkiem novembris ierakstās citu svētku paralēlē. Taču ilgtermiņā, rīkojot pašā tumšākajā gada laikā spožu krāsu un fantāzijas festivālu tieši tad, kad dabā gaismas Rīgai trūkst, priekš rīdziniekiem ir cerīgi.
   Uzsākot starptautiskas mākslas mesas „ART RIGA” Latvijas galvaspilsētai ir iespēja iekļauties izglītoto un uz kultūru orientēto tūristu plūsmu veidošanu, sekmēt jauna Rīgas tēla veidošanu, balstoties uz pasaulē aprobētām kultūras tradicijām, iekļaujoties aktīvāko pasaules lielpilsētu ķēdē..... 
  RIGA 2019 ART FAIR
  GAĻINA MAKSIMOVA  +37129177748  
  DAGS VIDULEJS         +37129595885