Aparjods

 

Ieteikt
 3

Runā

Šis profils vēl nav runājis.

  Par šo profilu

  Viesnīca un restorāns “Aparjods” atrodas Siguldā – vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām. ”Aparjods" ir etnogrāfiskā stilā būvēts ēku kopums ar koka lubiņu un niedru jumtiem, un to veido restorāns, viesnīca, 2 semināru zāles, Mūzikas klubs un pirts māja ar saunu un Arctic SPA vannu.

  Prasmīgi apvienojot senatnīgo ar mūsdienīgo, Siguldas “Aparjods” ir izveidots par lieliskāko vietu atpūtai un darījumiem. 2000. gadā “Aparjods” ieguva pirmo godalgu Eiropas Padomes Kultūras mantojuma departamenta rīkotajā konkursā “Koka būves Latvijā”.

  Sigulda un tās teiksmainā apkārtne piedāvā visdažādākās iespējas atpūtai brīvā dabā: gan neaizmirstamas pastaigas pa Gaujas Nacionālo parku romantiskajā ievziedu un zelta rudens laikā, gan aktīvo atpūtu visa gada garumā.

  Siguldā jūs varat doties izjādēs ar zirgiem, izklaides lidojumā ar lidmašīnu, braukt ar laivu pa Gauju vai vērot apkārtni no gaisa tramvajiņa, noīrēt tūrisma inventāru, uzspēlēt tenisu vai minigolfu, braukt ar rodeļiem, izbaudīt „Aerodium” vai nobraucienu ar "Vučko" vai vasaras bobu Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē, savukārt ziemā Siguldas sniegotie pakalni ir ideāla vieta slēpošanai.

  Kontakti Vairāk »

  • Viesnīca un restorāns "Aparjods" Ventas iela 1a, Sigulda, Latvija