Biogrāfija

Adventure Calls ir alternatīva rokgrupa, kas ļaujas eksperimentējošām darbībām mūzikā. Piedzīvojums iesaucās 2008.gada 14.novemrbī, Rīgā. Grupa nepārtraukti ir attīstības ritulī, domājot jaunas idejas, plānus un kā pārsteigt Tevi, paraujot līdzi piedzīvojumam.

Adventure Calls bagāžā ir daudz aizvadītu koncertu, debijas singls - Te Es Esmu, kas tika iekļauts vairāku vadošo radio staciju pamat rotācijā, gūstot atzinību no Arta Dvarionasa, Roberta Lejasmeijera un, protams, klausītājiem.
Pagājušā gada maijā tika aizvadīti vairāki sadarbības koncerti ar Yana Kay un Intaru Rešetinu, uzstāšanās Platforma.lv rīkotajā dzīvās mūzikas festivālā klubā Essential. Grupa ir izcīnījusi galveno balvu, par labāko dzīvo izpildījumu Double Faced Eels rīkotajā konkursā 2010. gada pavasarī, kur ieguva tiesības kāpt ar rīkotājiem uz vienas skatuves un piedalīties 2010. Gada moto sezonas atklāšanas pasākumā Biķernieku trasē.
Un tie ir tikai daži no festivāliem un pasākumiem, ir liela pieredze arī televīzijā un citos koncertos.
Roberts ir beidzis Jāzepa Mediņa mūzikas skolu, ģitāru spēlē kopš 2003. Gada un dzied kopš 1997. Gada. Pirmie iespaidi par rokmūziku, kas bija liktenīgi, radās izdzirdot apvienību Blink 182, kas ne mirkli nelika Robertam šaubīties par muzikālo virzienu. Roberts ir arī grupas Backyard dibinātājs, kura savulaik ar super hitu „Bērnudārzs” izsitās visos mūzikas topos, kuros apvienība ieguva pirmās vietas.
DJ Andy Bassland (agrāk zināms kā DJ Land) darbojas arī zem segvārda Trebland, īstajā vārdā Andris Lazdāns ir dīdžejs un producents. Ar mūziku Andy Bassland ir saistīts jau no pašas bernības, bet pirmos soļus dīdžejingā sāka apgūt ap 2000. gadu, Latgales kultūras namos, dažviet Ogrē, privātajos pasakumos, kā arī skolās. 2010. gads aizritēja samērā ātri, toties veiksmīgi - norisinājās salīdzinoši daudzi elektroniskās deju mūzikas pasākumi ar Andy Bassland dalību, kā arī tika ņemta dalība vairākos remiksu konkursos, visos iegūstot pirmās godalgas.
Jānis ir pabeidzis Viļānu mūzikas un mākslas skolu, akordeona spēles klasi. Nopietni pievērsās mūzikai 11 gadu vecumā iestājoties mūzikas skolā. Basģitāru spēlē kopš 2006. gada februāra. Jūtas dzīvs uz skatuves un arī uz deju grīdas.
Armands bungas sāka spēlēt kā pirmo instrumentu. Bungu spēlētprasmes pieredze ir jau sākot no 8. klases. Kopā 7. gadi.
Šobrīd Adventure Calls aktīvi pilnveido savu radīto mūziku, ļaujoties eksperimentiem ar elektroniskās mūzikas iesaistīšanu rokmūzikā, paaugstinot elektronikas konsistenci savās dziesmās.
Seko līdzi grupas darbībām Draugiem.lv profilā, Twitterī (http://twitter.com/AdventureCalls) un, protams, grupas mājas lapā - www.adventurecalls.lv, kur vari pieteikties īpašu jaunumu saņemšanai savā epastā!

Rock ON with Adventure Calls!

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam