SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 2

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  SIA "Mācību un konsultāciju centra ABC" mērķis ir veidot ilgtermiņa sadarbību, izprotot klientu un uzņēmuma vajadzības un atbilstoši tām nodrošinot mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus gan nepieciešamo zināšanu un prasmju apguvei, gan piedāvājot dažāda veida pakalpojumus, lai sekmētu Jūsu un uzņēmuma attīstību.
  Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam kvalitatīvas apmācību programmas, kas veidotas, ievērojot jaunākās biznesa tendences, konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta idividuālās vajadzības, kā arī piesaistot pieredzes bagātus, kvalificētus un savā nozarē novērtētus biznesa profesionāļus.

  Kursu un semināru programmas tiek veidotas, ņemot vērā spēkā esošo likumdošanu, analizējot jaunākās biznesa attīstības tendences, pētot uzņēmuma vajadzības un tirgus pieprasījumu.
  Mūsu darbības pamatmērķis: izprast klientu vajadzības un atbilstoši tām nodrošināt mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus nepieciešamo zināšanu un prasmju apguvei, kā arī ārējo finanšu piesaistei, grāmatvedības kārtošanai u.c.
  Sadarbībā ar ilggadējiem partneriem, piedāvājam arī citus pakalpojumus - darba aizsardzība, mērniecība, arhitektu pakalpojumi u.c.
  Mūsu piedāvātie pakalpojumi ir:
  1. kursi un semināri;
  2. ārējā finansējuma piesaiste un vadība;
  3. tulkošana;
  4. telpu noma (semināriem, kursiem, sanāksmēm);
  5. sertificēšanas pakalpojumi;

  Kontakti Vairāk »

  Jautājumi un atbildes

  Vai pie Jums var mācīties arī ar kuponiem? Un kur var redzēt kādas programmas Jūs piedāvājat?

  Atbilde:
  Jā protams. Piedāvātas programmas var redzēt mūsu mājas lapā http://www.abc.edu.lv

  Aptaujas

  Ieteikt
   4