Sapņu Komanda 1935

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 11

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Seko filmai "Sapņu komanda 1935"

Jūs būsiet pirmie, kuri uzzinās par visu, kas notiek filmas tapšanā, iegūsiet informāciju par vēsturiskiem notikumiem, iepazīsiet kino uzņemšanas procesu un iegūsiet iespēju nokļūt filmēšanas laukumā

gal_123666331_middle

Šeit būs pieejama informācija par vēsturiskajām personībām – treneri Baumani un tā laika komandas spēlētājiem. Uzzināsiet par viņu likteņiem pēc uzvaras čempionātā. Iepazīsieties ar Latvijas basketbola vēsturi, uzzināsiet interesantus un pat pārsteidzošus faktus. 

Iepazīsieties un varbūt pat iedraudzēsieties ar filmas aktieriem. Arī jūs varēsiet nokļūt filmēšanas laukumā. Būs konkursi, kuru uzvarētāji un aktīvākie dalībnieki tiks uzaicināti piedalīties filmēšanā. Vasarā filmēsim čempionāta spēles. Tā būs iespēja kļūt ne tikai par filmas atbalstītāju, bet arī dalībnieku.

Runā

    Par šo profilu

    1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.
    Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais.
    Intrigas un sīkas nebūšanas, pārpratumi un raksturu cīņas, ceļš uz čempionātu, cīņa un...
    Uzvarēt var tikai vispirms uzvarot sevi.