Ko Tu Neteiksi!

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jautājumi&Atbildes

skatīt visus

Kā saprast šo - Lietotājs nav spēlē! ???????????? Atverot atbildi, tā arī palieku neziņā, kurš no maniem draugiem šo atbildi sniedzis!
Tas nozīmē ka lietotājs pirms tam ir spēlējis, bet pēc tam ir dzēsis sevi no aplikācijas - tāpēc nevaram piekļūt viņa datiem un parādīt kurš no spēlētājiem ir sniedzis šo atbildi.

Ar Cieņu
Ko Tu Neteiksi!
Kuraa gadsimtaa. vareeshu ieraudziit arii atbildes, ne tikai jautaajumus? Esmu iegaadajusies arii bonusus un jautaaju jau 3.reizi?
Jums rāda ka ir jaunas atbildes spēles augšējā blokā? ja jums rāda skaitli pie atbildēm tad ir jāspiež virsū uz tas sadaļas un atversies atbilžu bloks, kurā tad arī pa vienai varēsiet atvert atbildes.

Ar Cieņu
MAN APNIK SITAS UN SITASS VISS IR SVIESTS. JUMS NEPIETIKA AR KVIZ? VARBUUT KVIZ JUUS VAREEJAAT UZLABOT???????
Labdien,

Mums nav nekāda sakara ar jūsu minēto spēli "KVIZ" - mūsu spēle ir aizgūta no populārām sociālo tīklu spēlēm kas tīmeklī sastopamas jau ilgus gadus. Ja jums ir jautājumi spēles KVIZ veidotājiem, tos noteikti varat uzdot viņiem vēstuļu formā.

Ar Cieņu
Jums pieskirts parsteigums par atbildetiem jautajumiem.......bet gribetu ari sanemt...:((
30 monētas par pārsteigumu jūs saņemat tiklīdz nospiežat pogu saņemt izlecošajā logā. Ja šī opcija jums nedarbojas, vai nerāda pogu, vai arī monētas nepieskaitās - lūdzu rakstiet sadaļā "Ziņot par kļūdu", kas atrodama spēles apakšējā daļā.
Lidzīga spēlei Kviz. ja būs daudz jaunumi piemēram mainīt fona krāsu tad nebūs tik garlaicīga kā Kviz.
Fona krāsu mainīt varat jau šobrīd. Pagaidām piedāvājam trīs dažādas krāsas, taču ja šī funkcija gūs pozitīvas atsauksmes noteikti piedāvāsim vairākus tematiskos dizainus, kā arī iespējams dosim rīkus lai paši spēlētāji varētu veidot dizainu.
WTF.... Kas te notiek? (Tik lielas cenas uz menētām) Es 1,500 monētas varu dabūt apmēram 15 minūtēs... ( čista Prid...as )
Monētas nav obligāti jāpērk, jums ir visas iespējas šīs monētas nopelnīt arī atbildot uz jautājumiem. Monētu pirkšana ir tikai papildus veids kā ātrāk atklāt draugu atbildes.
kadel fonu tu pats nevari radit
Šobrīd strādājam pie iespējas pamainīt fonu spēlei. Tam vajadzētu būt pieejamam jau šovakar.

Par šo profilu

Spēles ko tu neteiksi - informatīvā lapa. Īsumā par konkursiem, jaunumiem tuvākiem un tālākiem plāniem, kā arī jūsu viedokļiem un ieteikumiem!