Valters Korālis, Brīvticība

Šis lietotājs nevēlas saņemt dāvanas!

Medaļas

Skatīt visas

Intereses

Pēdējo reizi manīts

pirms 37 min

mobile: +371 2910-7312 e-mail: valters.koralis@gmail.com skype: valterskoralis https://www.facebo...
 • V-diena: 30. jūlijs
 • Kāzas, kristības, bēres, mājas svētīšana u.c mācītāja pakalpojumi ārpus reliģiskām organizācijām. Mācītāja privātprakse: www.ticu.lv Domubiedru grupa: http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=179906&grouplanguage=lv * Tu reti mani sastapsi baznīcās, bet gan vairāk tur, kur mīt cilvēki * Profesionāls fotogrāfs: www.koralis.lv * Piedāvāju etnogrāfiskus Latvijā ražotus skaidu jumta klājumus
 • Par skolām lasi: www.ticu.lv
 • Intereses? - Maz esmu fotografējis salūtus, jo man dzīve jau tā ir krāsaina. Ļoti labprāt fotografēju cilvēkus. FOTO Tavā ikdienā, svētkos un pavisam diskrētās fotosesijās.
 • Tu esi lielisks, ja esi veģetārietis, Tev nedraud infarkts, ja neskaties sporta spēles, un Tu vingro pats. Tu vari priecāties, ja nedejo un nedziedi ar zvaigzni, jo Tu pats apzinies savu unikalitāti. Mani nav pievīlis princips- "Atpestī mani no atpestītajiem". Tāpēc izvairos no reliģiskiem fanātiķiem, kas no manis vēlas pastāvīgus ienākumus tikai tādēļ, ka es ticu Dievam. Tādēļ es izlaižu reliģiskos, politiskos, sporta pasākumus un citas pūļa eiforijas. Es reti svinu tos svētkus, ko citi.

Jaunākie draugi

Skatīt visus (4140)

Runā

  Raksti

  NEPATIKŠANAS? - atbildes vienā teikumā 😃
  Budisms - ja notikušas nepatikšanas, tās patiesībā nav nepatikšanas.
  Hinduisms – šīs nepatikšanas ir notikušas cikliski jau iepriekš.
  Katolicisms – nepatikšanas notika tāpēc, ka jūs slikti uzvedāties.
  Islāms - ja notikušas...
  Lasīt tālāk