Via Cultura

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
8


Par šo profilu

VIA CULTURA ir nevalstiska un nekomerciāla organizācija, kas īsteno plaša spektra radošas ieceres sadarbībā ar mūziķiem, māksliniekiem, mākslas un kultūras vadītājiem, pedagogiem, brīvprātīgajiem aktīvistiem un katra atsevišķa projekta specifikai atbilstošiem speciālistiem.

Sekotāji108

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Koncertcikls "Iededz gaismu" ir noslēdzies!

  • 29. feb 17:41

Paldies Rīgas Saksofonu kvartetam (Ilzei Lejiņai, Artim Sīmanim, Ainaram Šablovskim, Baibai Tilhenai) un Kristīnei Gailītei par brīnišķīgo koncertcikla "Iededz gaismu" pēdējo koncertu!
Liels paldies arī pārējiem koncertcikla dalībniekiem!
Paldies "Promenade Hotel" un "Lielajam dizntaram" par... Lasīt tālāk

"Iededz gaismu" turpinās koncertzālē "Lielais dzintars"!!!

  • 6. jan 11:14

Mūziķes slimības dēļ tiek pārcelts 23. janvārī koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē plānotais koncerts "Dziedinošais lietus" ar Rīgas saksofona kvarteta un soprāna Kristīnes Gailītes piedalīšanos uz svētdienu, 28. februāri, pulksten 18.

Iegādātās biļetes derīgas uz koncertu 28. februārī vai nod... Lasīt tālāk

Koncertcikls "Iededz gaismu" turpinās!

  • 18. dec 2015 17:56

Nākamais koncertcikla "Iededz gaismu" koncerts jau 30.decembrī "Promenade Hotel" Hika zālē - "Vecā gada noskaņās" ar Ivaru Bezprozanovu un Lienu Circeni (attēlā). Programmā būs J.S.Bahs, F.Mendelszons, K.M.Vēbers, P.Čaikovskis, D.Šostakovičs, G.Forē, M.,Ravēls, Ž.Ibērs, J.Mediņš, E.Ragisnkis, P.Plak... Lasīt tālāk

 

Runā