UnitedPress Tipogrāfija, Poligrāfijas uzņēmums - B1 un B2 lokšņu druka , rotācijas druka

Oficiālā lapa
Ieteikt
 1

Poligrāfijas ražošanas uzņēmums - UnitedPress Tipogrāfija

Meklējat tipogrāfiju - kas sniedz kvalitatīvus poligrāfijas pakalpojumus? Kāda sakritība, UnitedPress Tipogrāfija piedāvā pilnu tipogrāfijas un poligrāfijas pakalpojumu klāstu!

Poligrāfijas ražošanas uzņēmums UnitedPress Tipogrāfija ir moderna, videi draudzīga un tradīcijām bagāta lokšņu drukas un rotācijas (heatset) drukas tipogrāfija Rīgā.

Mūsu tipogrāfijas pamatprodukcija ir žurnālu druka,laikrakstu druka,katalogu druka,brošūras,bukleti, flajeri, reklāmas avīzes, lielveikalu avīzes, kalendāri, reklāmas materiāli, tiešais pasts un citi komercizdevumi.

UnitedPress veiktie drukas pakalpojumi izceļas ar augstu kvalitāti un neierobežotu sarežģītības pakāpi.

Mūsu profesionālie un atsaucīgie darbinieki vienmēr palīdzēs atrast veiksmīgāko risinājumu Jūsu idejas realizēšanai!Sazinieties ar mūsu pārdošanas nodaļu lai saņemtu konkrētu Jūsu darbības un interešu specifikai atbilstošu piedāvājumu.

Mūsu mājaslapa: www.unitedpress.lv , Tālrunis: 67648050

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

    Par šo profilu

    Mūsu mājaslapa: http://www.unitedpress.lv/?lngv=lv Ofseta druka, žurnāli, brošūras, katalogi, plakāti, afišas, A1, B1, A2, B2, rotācijas druka!

    Tipogrāfija (grieķu: týpos — druka un gráphein — apraksts) ir poligrāfijas ražošanas uzņēmums, kur notiek pirmsiespiešanas procesi (iespiedplates izgata

    Kontakti Vairāk »