Tukuma novada Dome

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 5

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Tukums runā

  Par šo profilu

  Par Tukuma novada pašvaldības aktualitātēm.

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. 08:00 — 18:00
  O. – C. 08:00 — 17:00
  Pk. 08:00 — 16:00
  S. – Sv. Slēgts

  Tukums runā

  • Saistībā ar elektrotīkla remonta un modernizācijas darbiem 2020.gada 1.decembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 tiks pārtraukta elektrības piegāde ielu apgaismojumam adresēs Talsu ielā 34 un Talsu ielā 68A, Tukumā.
  • Sveicināti mājaslapā; Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks un kā ierasts pirmajā Adventē pilsētas centrā tiks izgaismota svētku egle. Par pārējiem notikumiem Adventes laikā seko informācijai un FB kontā Tiekamies Tukumā. https://t.co/c4I6H0TlBN
  • Ikviens ir mīļi aicināts iesaistīties brīnišķīgajā svētku gaidīšanas procesā, rotāt un izgaismot logus, balkonus, durvis, jumta kores, dārzus un skatlogus, tādējādi radot īpašu svētku noskaņu gan pašiem sev, gan pilsētas un novada iedzīvotājiem un viesiem.
  • Atgādinām iedzīvotājiem, ka tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma termiņš - 16.novembris. Ja maksājums vēl nav veikts, aicinām to izdarīt!
  • Sveicināti mājaslapā; Tukuma novada Dome izsludina pieteikšanos uz amata vakanci "Arhitekts", "Būvinspektors" un “Teritorijas plānotājs”. Pieteikšanās noteikumus meklē
  • AS “Latvijas valsts meži” informē, ka novembrī, decembrī un janvārī tiks veikti meža kopšanas un sanitārā stāvokļa uzlabošanas darbi Melnezera apkārtnē. Plānots veikt sanitārās un kopšanas cirtes 26 ha platībā ar mērķi ierobežot egļu astoņzobu mizgrauža izplatību.