Biogrāfija

TAPŠANA

Kā jau pilnīgi visas lieliskās idejas karstā vasaras dienā, arī tā par grupas „Tonick” radīšanu, uzliesmoja divu vīriešu sarunas rezultātā pie alus kausiem. Šajā gadījumā tās bija Cēsis un 2009.gada vasara, kurā divi muzikāli orientēti puiši – Kristaps Radvilavičs un Vadims Kameņevs – mēdza dalīties savās fantāzijās par to, cik kolosāli būtu izveidot grupu, kurā varētu spēlēt to mūziku, ko kāro sirds – rock ‘n’ roll. Iespējams, tā tas turpinātos līdz pat šai vasarai, ja ne Kristapa apņēmīgais raksturs un stingrā, bungu vālīšu rūdītā roka, kas kādā no tikšanās reizēm tika sista galdā ar saukli: „Davai, daram!”
Kur divi, tur trešais padomā. Kamēr Vadims līdz šim bija eksperementējis ar R'n'B skaņām un piedalījās ierakstu studijas „Skapis” veidošanā, Kristaps bungoja grupā "Edža un Niknie", kuras ģitārists bija viņa labs draugs un izbijis klarnetists – Andris Bārdiņš. Abi kopā bija spēlējuši arī vidusskolā - Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas vokāli instrumentālajā ansamblī Oskara Gailīša vadībā. Andris atsaucās arī šim aicinājumam, un viņi bija trīs.
Basģitāristu Jāni Olengoviču, vēl vienu Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolventu, kurš studiju gados Rīgā bija sadarbojies ar apvienībām Vertigo un Headlights, dzīves ceļš bija atvedis atpakaļ uz Cēsīm. Kristaps, to zinādams, nepalaida garām iespēju piesavināties šo četru stīgu atraktīvo virtuozu grupas muzikālajām vajadzībām. Ar Jāņa pievienošanos šķita, ka sastāvs nokomplektēts.
Tomēr muzikālajā skanējumā kaut kas pietrūka. Andris sastapa Mārtiņu kādā ballītē, un šī tikšanās kļuva liktenīga arī grupai. Meklējot sev atbilstošu stilu, līdz šim Mārtiņš bija spēlējis vairākās grupās vienlaicīgi, un puišiem bija attāli zināms kā visai smagas mūzikas izpildītājs, tāpēc viņa potenciālā pievienošanās grupai tika skatīta ar nelielu skepsi. Tomēr pēc mēģinājuma bija zināms, ka Tonick ir atradis savu solo ģitāru, otro balsi un vienīgo cilvēku grupā, kuram nevajag trepes, lai nomainītu spuldzīti.

DARBĪBA

Šobrīd Tonick aktīvi sniedz koncertus visā Latvijā gan publiskos, gan privātos pasākumos. Uzstāšanās notiek klubos, kultūras namos, banketos, kāzās utt. Tiek izmantotas iespējas arī piedalīties dažāda veida mūziķu konkursos. Papildus tam, notiek aktīvs darbs pie dziesmu radīšanas un mēģinājumi rast savu skanējumu, izpildot dažāda stila skaņdarbus.

SASNIEGUMI

2009.g. 3.vieta Četri Balti Krekli konkursā "Trešdiena-studentu sestdiena"
2010.g. 1.vieta Četri Balti Krekli konkursā "Trešdiena-studentu sestdiena"
2010.g. pusfināls konkursā „Stage Number One”
2011.g. 1.vieta RTU jauno mūziķu konkursā (JAM)
2012.g. 2.vieta Četri Balti Krekli konkursā „Trešdiena-studentu sestdiena”
2012.g. fināls un apbalvojums „Skatītāju simpātija” konkursā „Stage Number One”
2012.g. 1.vieta Fonofest Red Bull Tourbus jauno grupu konkursā

Dalībnieki

Andis

Ritma ģitāra

VADIMS KAMEŅEVS

Vokāls, taustiņi

Mārtiņš

Solo ģitāra, vokāls

Kristaps

Bungas, vokāls

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam