Biogrāfija

Grupa The Sound Poets radusies 2011. gadā, kad Jānis Aišpurs (vokāls, taustiņi, ģitāra) un Normunds Lukša (elektriskā ģitāra) uzsāka savu mūzikālo darbību, noorganizēja nelielu Ziemassvētku koncertu, kurā pieaicināja savus draugus – mūziķus – Undīni Balodi (čells), Pēteri Lundi (bungas) un Gintu Bīmani (bass). Koncerts izvērtās par ārkārtīgi skaistu un emocionālu notikumu un bija skaidrs, ka šis sastāvs ir īstais, lai kopīgi radītu maģiju. The Sound Poets, kas ir plaši pazīstama grupa Latvijā šodien, ir saglabājusi šo sajūtu un enerģiju, ko organiski uzņem arī grupas klausītāji.
2013. gadā tika izdots grupas pirmais albums “Tavs Stāsts”, kas saņēma Latvijas Mūzikas Balvu “Labākais pop-rock albums” kategorijā. Tam sekoja daudzi koncerti, lielkoncerti, no kuriem līdzšim lielākais noticis Siguldas Pilsdrupās 2014. gada augustā kopā ar kori un stīgu kvartetu un pulcēja vairāk kā 3500 klausītāju. Šis koncerts izdots arī DVD formā.
Savukārt, 2014. gadā ir izdots arī The Sound Poets albums angļu valodā “Reaching for the light”, kas ļauj koncertēt arī ārpus Latvijas robežām. 2014. gadā The Sound Poets piedalījās Viļņas un Tallinas mūzikas nedēļās, Reeperbahn festivālā Hamburgā, kā arī Lost in Music festivālā Somijā.
2015. gada vasaras izskaņā gaidāms The Sound Poets jaunais albums.

2015. gadā The Sound Poets pievienojās grupu “Momend” un “Laika Suns” mūziķis Kārlis Josts (bass).


Dalībnieki

Guna

Menedžments

Anna

Menedžments

Pēteris Lunde

bundzinieks, ideju ģenerators

undīne

Čelliste

Normunds

Guitar

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam