Biogrāfija

Grupa aizsākusi mēģinājumus 2009. gada martā, kad Raimonds un Oto pēc ilgiem pūlēm izveidot nopietnu grupas sastāvu beidzot atrada bundzinieku Artūru un basģitāristu Linardu, kurš kopā ar mums publiski paspēja spēlēt tikai grupas pašā pirmajā koncertā 10. jūlijā, jo dažas nedēļas vēlāk, augustā Linards grupu pameta un turpmāk grupā basģitāru spēlēja Aleksejs. Pēc š.g. 2. aprīļa koncerta dažādu apstākļu dēļ arī viņš vairs nav Tautas Dēlu rindās.

Taču tas mūs ne brīdi neaizkavēja. Tūlīt pat tika sameklēts jauns zemo frekvenču pavēlnieks - Inguss, kuru līdz šim bijāt redzējuši tādās apvienībās kā Collide un Intense.

Līdz šim esam spēlējuši 25 koncertos tādās vietās, kā Depo, Rock 'n' Riga, Melnā Piektdiena, Kontrabass, Corsairs u.c., kā arī 2 reizes uzstājušies televīzijā, Ltv7 jauno grupu konkursā "Troksnis", kur izcīnījām iespēju spēlēt pusfinālā.

2012. gada pirmajā pusē grupa beidz savu muzikālo darbību kā "Tautas Dēli" sakarā ar Ingusa emigrēšanu un Raimonda aiziešanu no sastāva.

Artūrs (bungas) un Oto (ģitāra) raksta jaunu materiālu koncertiem zem jauna nosaukuma "Aes Granum". Šo sastāvu papildina Kristaps Kaļva (bass) un Austris Zeimuls (ritma ģitāra).

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam