Droši aiciniet! Mana firmas zīme — projekts "Kronbergs izglītībai" www.draugiem.lv/izgliti...
 • Rīga
 • V-diena: 30. jūnijs
 • Iegūta pieredze interneta medija organizēšanā un vadīšanā, pieredze darbā ar un sociālajos medijos. Dažādos projektos un organizācijās iegūtas zināšanas un iemaņas vadīt, organizēt un koordinēt biroja darbu, projektus, seminārus un pasākumus. Iegūta arī pieredze vadīt radio raidījumu, kā redaktoram radīt televīzijas raidījuma saturu, rakstīt paziņojums presei, organizēt/veicināt/reklamēt pasākumus. Forma, saturs, izpildījums.
 • Ne jau skola izglīto, bet dzīve, un dzīve ir labākā skola. Dzīves skolu ir sponsorējuši — www.jesuit.lt, www.jesuiten.at & www.jesuiten.org, www.goethe.de & www.goethe.de/riga, www.bosch-stiftung.de, www.auswaertiges-amt.de, www.kas.de, www.ifa.de. Pieredze desmit gadus iegūta Latvijas Studējošo vortālā "StudentNet", iegūtais turpinās www.draugiem.lv/izglitibai & www.twitter.com/izglitibai.
 • Cilvēki, kuriem var uzticēties. Krāju gudrus izteicienus: Kurt Schwitters: "Die Unsterblichkeit ist nicht Jedermanns Sache." Konrad Adenauer: "Ich bin wie ich bin. Die einen kennen mich, die anderen können mich…" Johann Nepomuk Nestroy: "Es ist kaum zu glauben, was jeder Mensch glaubt, was es für ein Mensch ist!" Joseph Beuys: "Ich denke sowieso mit dem Knie." Andy Warhol: "My philosophy is: every day's a new day."

Jaunākie draugi

Skatīt visus (13841)

Zintis
:)
(24)
Andrejs
Aņdžs
Talsi
(14)
Līga
mekleju darbu salacgriva
salacgriva
(29)
Daina
Daina
Rīga
(62)

Runā

  Raksti

  Palieciet dzīvi!

  • 20. jūn 14:42
  Klau, palieciet visi Jāņos dzīvi!? Sviniet, priecājaties, jā, ar alko. Bet nebrauciet dzērumā un neļaujiet to darīt citiem! Labi? Vienkārši, lai vēlāk nav jābrīnās, ka ilgi neesat "Draugiem.Lv", bet jūs jau, teiksim, debesīs. Sarunājuši? Priecīgus Jāņus + daudz...
  Lasīt tālāk