Biogrāfija

"TranceAtlantic Flight" ir Latvijas trance kustības aktīvā darboņa DJ GOLdbERG veidotais radiošovs, kurš katru nedēļu ir klausāms radiostacijās "Progressive FM" (Cēsīs un Cēsu apkaimē), kā arī internetā (www.tranceatlatnticflight.com).

Pamudinājums veidot šāda veida raidījumu pirms diviem gadiem nāca no "Progressive FM" "šefa", Latvijā zināmā dīdžeja un "European Hit Radio" ētera personības Mārtiņa Kreiļa (zināms arī kā DJ Trakais Mārtiņš). Raidījums sākotnēji tika veidots kā analogs radiošoviem ārzemēs, kurus veido tādi pasaulē zināmi trance dīdžeji kā Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Tiesto utt, bet divu gadu laika gaitā tas ir ieguvis mazliet savādāku struktūru, nepieturoties pie konkrētām klišejām un dogmām.

Šobrīd raidījumu veido divas īpaši muzikāli izmeklētas stundas. Katra raidījuma pirmās stundas muzikālo materiālu atlasa pats DJ GOLdbERG, izvēloties skaņdarbus, sākot ar pilnīgi jaunām trance mūzikas kompozīcijām un beidzot ar tādām, kuras jau kļuvušas par īstu trance žanra klasiku. Bez tam DJ GOLdbERG laiku pa laikam raidījumā iekļauj arī Latvijas jauno un progresējošo trance producentu veidotos skaņdarbus, tā popularizējot un izceļot arī vietējo mākslinieku veikumu. Savukārt raidījuma otro stundas sagatavošana tiek atvēlēta kādam viesdīdžejam. Šo divu raidījuma pastāvēšanas gadu laikā viesu statusā bijuši neskaitāmi pašmāju trance un progressive mūzikas dīdžeji, kaimiņzemju Igaunijas un Krievijas aktīvākie šī muzikālā žanra darboņi, kā arī daudzi pasaulē atzīti trance dj (Mr. Sam no Francijas, Mike Koglin no Lielbritānijas, Marco V no Nīderlandes un citi).

„Tranceatlantic Flight” klausāms ceturtdienu vakaros pulksten 21:00 „Progressive Fm” 100,9 MHz ēterā (Vidzemē), kā arī internetā – www.progressivefm.lv. Katras nedēlas aktuālais raidījums ir pieejams arī klausāmā formātā raidījuma mājaslapā - www.tranceatlanticflight.com .

DJ GOLdbERG ideja un mērķis ir popularizēt trance mūzikas kustību Latvijā un zīmols "TranceAtlantic Flight" tiek izmantots šī mērķa sasniegšanai.

Par DJ GOLdbERG:

DJ GOLdbERG (īstajā vārdā Jānis Goldbergs) dzimis 1982. gadā, Kuldīgā (Latvija). Interese par mūziku radusies jau no agras bērnības un mūzika viņa dzīvē ir bijusi neatņemama sastāvdaļa. 1998. gadā viņš uzsāka darbu populārajā Kuldīgas radiostacijā „Skala”, bet pēc radio darbības beigām, sāka strādāt „Kurzemes Radio” par ētera dj un audio reklāmu producentu. Šis posms devis lielu ieguldījumu DJ GOLdbERG muzikālajā skatījumā, kas ir jūtams arī šodien.

2002. gadā DJ GOLdbERG pārceļas uz dzīvi galvaspilsētā Rīgā un nopietni pievēršas elektroniskajai deju mūzikai, spēlējot tolaik aktuālo soulful/tribal house, reizēm arī savus setus noslēdzot ar progressive/uplifting trance. Gadiem ejot, pilnībā pievērsies trance mūzikas novirzienam. DJ GOLdbERG kā regulārs viesu rezidents viesojies neskaitāmos Latvijas un Baltijas klubos („Essential”, „Banzai”, „Sunset”, „PuPu Lounge”, „PMK” un citos), sadarbojoties ar dažādiem Latvijas un Baltijas promoteriem, spēlējis dažāda mēroga pasākumos („KnockOUT Festival”, „Airport Jam”, „Baltic Beach Party”, „Summer House” utt, kā arī pats līdzdarbojies vairāku pasākumu organizēšanā (pēdējais lielākais - „Nuclear Explosion 2010”). Šobrīd DJ GOLdbERG ir pievērsies elektroniskās deju mūzikas producēšanas apgūšanai.

2006. gada aprīlī DJ GOLdbERG ar draugu atbalstu un palīdzību, sadarbībā ar Discomania.lv, organizējis elektroniskās deju mūzikas labdarības pasākumu „House 2 Heart”, kura ienākumi pēc pasākuma tikai ziedoti Reiņa Runča operācijai. 2007. gada nogalē, sadarbojoties ar naktsklubu „PMK”, organizējis dj un producenta Mr Sam (Francija / „Black Hole Recordings”) „Opus World Tour” pasākumu Latvijā.

Paralēli dj darbībai, sākot ar 2007. gadu, DJ GOLdbERG veido pats savu radiošovu „TranceAtlantic Flight” lokālajā elektroniskās deju mūzikas radiostacijā „ProgressiveFM” (Cēsis). Sākotnēji raidījuma veidošanā un formātā iespaidojies no tā laika trance scēnas mākslinieku Paul Van Dyk, Tiesto, Armin Van Buuren raidījumiem. Mainoties paša muzikālajai gaumei, mainījies arī divu stundu garais radiošovs, kļūstot daudzveidīgāks un interesantāks.

DJ GOLdbERG spēlēto muzikālo formātu šobrīd ir grūti ielikt rāmītī – trance, jo viņa seti mēdz būt tik daudzveidīgi, cik daudzveidīga un atsaucīga publika ir seta laikā. Savos setos viņš joprojām spēlē enerģisku trance, ļaujoties reizēm arī techno ritmiem, pat nebaidoties iepīt kaut ko no house stila. Kā atzīst pats DJ GOLdbERG – galvenais viņa seta laikā ir cilvēku emocijas un pasākuma atmosfēra, bet dj darbs ir likt pūlim labi atpūsties labas un enerģiskas mūzikas pavadībā.

Dalībnieki

Jānis Goldbergs /DJ GOLdbERG/

dj | producents | promoters

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam