Study Start

 

Ieteikt
 1

Jautājumi un atbildes

Labdien! Rakstīju jums uz e-pastu, bet tā arī nesagaidīju atbildi.Patreiz mācos Jēkabpils valsts ģimnāzijas 12.klasē. Es vēlētos nākamgad sākt studēt jau izvēlētā augstskolā Dānijā, un man radās daži jautājumi. Izlasīju uzņemšanas prasības Multimedia Design and Communication, Business Academy Southwest augstskolai, bet īsti neesmu pārliecināts, kam īsti man ir jābūt. Cik sapratu, tad vismaz C līmeņi matemātikā un angļu valodā, un laikam arī tam StudyStart testam jābūt? Un vēl vēlētos uzzināt, ja man ir jāliek StudyStart tests, tad kad un kā es viņu varu nolikt? Un vai ir arī kādas nodarbības, lai sagatavotos šim testam? Ļoti ceru uz Jūsu atsaucību.
Sveiks, Lai iestātos South West akadēijā uz multimedijiem, tev ir jābūt sekmīgai atzīmei matemātikā un jānokārto Study Start angļu valodas tests. Testā līmenim ir jabūt vismaz B2, vai, ja Tu jau esi licis vai plāno likt kādu no starptautiski atzītajiem angļu valodas testiem - IELTS vai TOEFL, tad rezultatam ir jābūt vismaz: 6.0 IELTS vai 550 TOEFL testā. Testu rezultati ir derīgi 2 gadus.
Study Start angļu valodas tests notiek setdienās Rīgā, datumus un laikus Tu vari uzzināt jautājot uz sandra@studystart.lv vai http://www.studystart.lv. Testu Tu vari likt arī individuali, iepriekš sarunajot laiku ar vienu no Study Start konsultantiem.

Ja ir vel kādi jautajumi, ar prieku atbildēsim, raksti uz info@studystart.lv
Hi. Vai var pieteikties studijām, ja ir iegūta vidējā profesionālā izglītība ?
Var! Tas nav šķērslis, ja esi mācījies profesionālajā vidusskolā, galvenais prieksnoteikums ir, lai Tev ir pabeigta vidējā izglītība uzsakot studijas! Tu vari pieteikties studijām vēl macoties vidusskolas pēdēā klasē. Ja ir vel kādijautājumi, drošī raksti, ar preiku atbildēšim: sandra@studystart.lv