Biogrāfija

Oficiāli kā SOLITE sākām pastāvēt no 03.12.2010 ,kad notika mūsu pirmais koncerts klubā "Banzai", kur grupa godam nospēlēja savas pirmās dziesmas. Sacerot dažas dziesmas sākām spēlet koncertos ne tikai Daugavpilī ,bet arī Rēzeknē, Rīgā un Preiļos.
Ideja par grupas izveidi radās grupas ģitāristam un bundziniekam, vēlāk Dzintars atrada vokālistu - Edgaru, par kuru bija dzirdētas labas atsauksmes. Grupa sāka spēlēt dažādus kaverus. Lielākā problēma bija atrast basistu, un par laimi, tāds tika atrasts un grupa sāka domāt savas dziesmas. Pirmā dziesma ar nosaukumu "I'm gonna make it", iepatikās daudziem draugiem un paziņām, kas iedvesmoja uz turpmāku radošu darbību
Neilgi pēc pirmā koncerta, grupa veiksmīgi nospēlēja savas oriģināldziesmas Daugavpils pilsētas svētku koncertā. Grupas bundzinieks Dziņa un ģitārists Vladeks pārcēlās uz galvaspilsētu, tāpēc sākām darboties divās pilsētās, kas mūs pacēla uz augstāku līmeni.
Izmainot formātu, grupa sāka rakstīt dziesmas latviešu valodā, bet gaismā tās taps tiklīdz būs kvalitatīvi ierakstītas. Ar jauno programmu grupa aktīvi koncertē. Grupa var lepoties ar savu darbu, kā arī ar nesen izcīnīto sklausītāju simpātiju kausu grupu konkursā "Chemical Reaction"
Grupas nosaukums ir un paliek noslēpums, kura rašanās apstākļus zin tikai grupas dalībnieki.
Edgars Jurgelans - Rhythm guitar/vox, Ivars Janpaulis - Bass, Vladislavs Filipovs - Solo guitar, Dzintars Pudans - Drums Artūrs Latkovskis - galvenais fans Ivars Utināns - support manager

Dalībnieki

support manager

Solo guitar

Bass

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam