Latvija - sadalītais pīrāgs!

 

Ieteikt
 87

LASĪTĀJU IEVĒRĪBAI:

Kādas LICENZES, kādas PILNVARAS ir visām šīm firmām/ organizācijām: peļņas, bezpeļņas, sabiedriskajām, SIA, AS utt. privātām organizācijām.
kam mēs maksājam nodokļus - PRIVĀTFIRMĀM?
VAI PAR TĀDU LATVIJU MĒS ESAM - SIA "LATVIJAS VALSTS"?
ATGĀDINĀM, KAS IR KAS:
Valsts ir politiska organizācija, kas, balstoties uz tiesisku varu, nodrošina sabiedrības vadīšanu un esošās politiskās iekārtas pastāvēšanu noteiktā apdzīvotā teritorijā. Valsts trīs pamatpazīmes — teritorija, iedzīvotāji un suverēna vara.
-------
Uzņēmējdarbība ir saimnieciska darbība — ražošana vai pakalpojumu sniegšana, ko veic uzņēmējs ar noteiktu mērķi — parasti peļņas gūšanu. Latvijas likumdošanas aktos uzņēmējdarbības vietā oficiāli tiek lietots termins — komercdarbība, bet uzņēmēja vietā — komersants. Uzņēmējdarbības veikšanai uzņēmēji veido uzņēmumus kā organizatoriski saimnieciskas vienības.
Latvijā palikuši TIKAI 700 000 iedzīvotāji, kas vecāki par 15 gadiem, ieskaitot pensionārus.

Teorētiski, no tiem 700 000 puse, jeb 350 000 ir pensionāri, ap 260 000 neko neražojoši budžeta tērētāji, reāli strādājošie ap 90 000.
To laikam sauc ... par "veiksmes stāstu"?

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

    Par šo profilu

    Kas ir Latvija? Sabiedrība ar Ierobežotu Atbildību vai BEZATBILDĪBU? Kāda atšķirība ir starp terminiem Latvija, Latvijas valsts un Latvijas Republika? KAM mēs maksājam nodokļus un par ko? Kas ir persona un kas ir cilvēks? ....
    SEKOJIET JAUNUMIEM - DALIETIES AR INFORMĀCIJU UN PADOMIEM!