Serveris.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt

Jautājumi un atbildes

Ja esmu kļūdījies un piereģistrējis nepareizu domēnu, vai to var mainīt?
Diemžēl, nē. Domēna vārda jeb mājaslapas jaunās adreses reģistrāciju nav iespējams atsaukt un samaksāto naudu nav iespējams atlīdzināt. Šā iemesla dēļ Serveris.lv iesaka rūpīgi apdomāt domēna vārdu pirms pieteikt to reģistrācijai.
Kur tiek reģistrēts domēna vārds?
Domēna vārdi tiek reģistrēti ar dažādu ICANN (The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) akreditētu kompāniju starpniecību, ar kurām Serveris.lv ir nodibinājis partnerattiecības.
Vai domēns tiek reģistrēts uz klienta vārda?
Jā, domēns tiek reģistrēts uz klienta vārda. Ar domēna administrēšanu nodarbojas Serveris.lv, ja vien klients nevēlas izmantot savus DNS serverus.
Cik ilgā laikā tiek piereģistrēts domēna vārds?
Domēna reģistrācija notiek pāris minūtes, tomēr laika posms no domēna vārda piereģistrēšanas līdz brīdim, kad domēna vārds kļūst aktīvs, var sastādīt 24 - 48 stundas. Tas ir saistīts ar DNS serveru ierakstu atjaunošanās periodiem.
Kāds ir POP3 serveris?
POP3 serveris ir mail.<jūsu domēns>. Piemēram, mail.serveris.lv
Kāpēc nevaru saņemt e-pastus?
Iespējams, ka ir pārpildīta Jūs epasta adreses kvota. Lai to pārbaudītu, ir jāielogojas epastā caur webmail (to var izdarīt no www.serveris.lv). Ja kvota ir pārpildīta, jālūdz web vietas pārvaldītājam, lai palielina kvotu.
Ja vieta tomēr nav pārpildīta, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.
Kāds ir SMTP serveris?
Iesakām izmantot Jūsu interneta provaidera nodrošināto SMTP serveri. Ja tomēr vēlaties izmantot mūsu SMTP serveri, tad jāizmanto SMTP serveris ar autorizāciju, kur lietotāja vārdu un paroli pēc Jūsu pieprasījuma izsniegs serveru administrators.
Kā nomainīt e-pasta paroli?
Epasta paroli var nomainīt web vietas pārvaldītājs caur administrācijas paneli.
Kas ir FTP ?
Lietojumprogramma FileZillaTM ir Windows videi izstrādāts failu pārsūtīšanas rīks. Tas izmanto failu pārsūtīšanas protokolu (FTP – File Transfer Protocol), lai veiktu failu kopēšanu starp internetam pieslēgtiem datoriem un/vai serveriem.
Kādēļ jāizmanto FTP?
Protokolu FTP izmanto, lai paātrinātu failu novietošanu uz servera. FTP klients ir optimāls risinājums, ja jūsu mājaslapa sastāv no vairākiem simtiem vai pat vairākiem tūkstošiem failu, ko pa vienam novietot uz servera būtu ļoti neērti.