Biogrāfija

Ap 2000-šā gada beigām Mārtiņš (pirmais Same (toreiz rakstījām tā) ģitārists un es (krisīc) nolēmām uzbūvēt kaut ko līdzīgu metāla grupai (mīlējām muzonu, vienīgā problēma – nerubījām nevienu instrumentu bliezt). Drusku paprikolījāmies pie viņa mājās (es spiedzu mikrofonā, vinš drillēja giču), vēlāk piebiedrojās Hardijs (pirmais un vienīgais Same,tagad Seim bundzinieks, kurš sākumā gribēja dragāt arī ģitāru), līdz 2001. gada 6. janvārī kopā ar baseni spēlēt gribošo Andri (pirmais un pēdējais basavīrs) uztaisījām pirmo mēģi. Laikam gribējām kaut ko kornīgi slipknotīgu utt (sanāca smieklīgi), bet sapratām, ka gribas močīt, he.
Kādu laiku ciemojāmies tikai svešās telpās, līdz Mārtiņš ar Andri viņu darbavietā iedabūja mūsu gruponu dzeltenā telpā, kur tad kādus 2-us gadus bliezām. Taisījām visādus eksperimentus un dzērām alēnu (hu), un tādā garā bliezāmies, rezultāts bija ekvivalents mūsu darba veidam. Ierakstījām Fēniksā divus CD, otrajā ar balsi piedalījās arī Mārtiņš (tas kas ģitāru dragāja). Tas viss izklausījās pēc kaut kāda punkhardcorethrashrapdeathmetal biezeņa. Tekstuāli dziesmas bija gan par visādām maģiski mistiskām lietām (tipa ieiešana savā ķermenī, lidošana utt.) gan par ielām, politika arī drusku. Par to, kas izdomājās uzrakstītites.
Bija ar šādi tādi koncerti, man vislabāk patika tas viens pie Ventspils.
Vēlāk pārcēlāmies uz citu telpu Purvciemā - netālu no Minskas. Tā bija zila, un tur talkā nāca sintezators, kā arī visi tupējām ar ausīm. Rakstījām turpat, pievienojām gan sinķiku, gan arī drobeni (tipa knot, (hujova, tas ir - plaģiāts)). Uz kādu brīdi pievienojās Torhova kungs ar ģitāru un jaunām idejām, tomēr arvien vairāk pie mikrofona sāka stāvēt Mārtiņš, tas mums pārējiem brīžiem sāka apnikt, jo nesaplūda stili, kādus izvēlējāmies… tā arī visi plāni pajuka (sākumā tipa nebija vairs telpu, vēlāk jau visu oficiāli norunājām). Tobrīd tas viss izklausījās pēc Linkinpark un softrock biezeņa, lai gan vēlāk radās daži tiešām rapmetallīgi gabali.
Kādu laiku bija klusums, vēlāk sekoja divi neveiksmīgi Seim atjaunošanas mēģinājumi:
1) Hardijs, Andris, es + Marro? - ģitāra = uztaisījām vienu dziesmu, tad Marro aizmočīja prom Īrijā babkas taisīt, tā arī viss beidzās.
2) Hadijs, es + Oļegs (ar baseni) un Andrejs ar ģitāru = diezgan murgainas kādas 6-7 dziesmas un viens koncis Salamandrā. Pirms tam bija vēl divi ģitārmeņi, taču pirmais „neapmierināja” mūs (Hardijs viņu nosauca par Terminatoru. Viņš spēlēja pārāk death-thrash stilā), otram nepatika mūsu gļuks, laikam,un Oļegs patstāvīgi ar viņu nevarēja saspēlēties.H.O.A.K. variantā it kā sākām bīdīt uz repmetāla pusi, taču Oļegs ar Andreju laikam mūs ar Hārdiju nesaprata – ko mēs tipa gribam taisīt? Arī tā viss var beigties. Kā tas viss skanēja? Pat neatceros, jo neko neierakstījām. Sākumā rakstīju par komerciālisma ieplūšanu mākslā (haha), vēlāk par dārzeņiem, kas nāk tevi naktī apēst tavā gultā.
Kādu laiku atkal bija kluss un tumšs, līdz 200-sestā gada septembrim, kad no jauna Seim sāka mēģināt kopā ar Lūsi (ex Nine Fold, tagad Ability), tad nu tagad esam šādā sakomandējumā arī pašlaik. Patlaban spēlējam kaut ko līdzīgu rapmetālam, drusku ņūmetāls un thrashmetāls, arī drusku regejiskākas lietas. Tagad muldu par viss kaut ko,kas darās sabiedrībā – politika, visādas sadzīviski sociālas lietas – nauda, ripošana, attiecības. Tas viss skaistākas rītdienas vārdā!

Dalībnieki

Hardijs

chiburātors & perferātors

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam