Sporta deju klubs "Mario"

Oficiālā lapa
Ieteikt
 1

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Deju kursi


gal_102059183_middleBalles dejas ir viena no visneitrālākajām un raisošākajām formām izklaidei. Tās ir starp visu laiku aktīvākajām un aizrujošākajām sabiedriskajām aktivitātēm, kas saista cilvēkus ar labi pavadītu laiku, patīkamu mūziku un svinībām. Turklāt dejas ir lielsks veids kā uzturēt sevi labā fiziskā formā, apvienojot vajadzīgo ar patīkamo! Tās stiprina ķermeni, uzlabo elpošanu un palīdz pārvarēt stresu. Dejas ir prieks, terapija un absolūta svētlaime!

SDK Mario rīkotās deju nodarbības gan maziem, gan lieliem apvieno visas šīs īpašības. Šeit tiek piedāvāti dažāda līmeņa kursi profesionālu deju treneru pavadībā. Jūs varat apgūt fokstrotu, valšus, tango, kvikstepu, salsu, ča-ča-ča un daudzas citas balles dejas. Uzsākot deju kursus, iesācējiem tiek mācīti pamatsoļi mūsdienu populārākajās balles dejās kā ar prasme vadīt un sekot deju partnerim. Bērniem tiek izkopta stāja, muzikalitāte kā arī saistošie vingrinājumi nodarbībās palīdz attīstīt koordināciju.

Neatkarīgi no tā, vai vēlies iemācīties justies brīvi uz deju grīdas un labi pavadīt laiku, vai arī kļūt par profesionālu dejotāju, SDK Mario ir vieta, kur augsti kvalificēti treneri palīdzēs tuvināt tava sapņa piepildījumam!

Sīkāka informācija mūsu mājas lapā: http://www.sdkmario.lv/deju-kursi

Par šo profilu

Sporta Deju Klubs "Mario" - liela un harmoniska ģimene! Sporta dejas, deju kursi, kāzu valsis, forums - to visu un vēl Jūs varat atrast tieši šeit!

Kontakti Vairāk »

  • Bruņinieku iela 10, Rīga