Biogrāfija

Saving Daylight Remains pastāvēja kopš 2003. gada oktobra;sastāvā ir seši draugi no trim dažādām Latvijas pilsētām – Rīgas, Krāslavas un Valmieras. Dislokācijas vieta ir Rīga, koordinātes vēl tiek noskaidrotas. Cik zināms, instrumentus katrs ir apguvis pašmācības ceļā(speciāls sveiciens google.com) un turpina apgūt vēl šobrīd, un cerams apgūs tos pilnībā.

Katrs SDR dalībnieks ienes grupā savas idejas kopā radot to, ko Jūs dēvējat par Saving Daylight Remains. Neskatoties uz vairākkārtējām sastāva maiņām, kas īpaši skārusi vokālus, SDR mūzika ir kļuvusi interesantāka, enerģiskāka un arī smagāka, bet divi vokāli - Anitas un Vitālija - piedod savdabīgu skanējumu. Dziesmu vārdi nav piesaistīti kādai konkrētai jomai. Tiek skartas gan cilvēku jūtas, attiecības, esamības nozīme mūsu izpratnē.

Daļa grupas biedru iepriekš ir spēlējuši vai paralēli spēlē tādās grupās kā Hidden Well, Enhet, Infected, Foul Taste Of Freedom, Collide. Arī daži no bijušajiem SDR dalībniekiem spēlē vairākās apvienībās, no kurām populārākās ir The Beauty Of Crying Star, Second Chance, All Day Long.

Neilgajā pastāvēšanas laikā jau sniegti vairāki desmiti koncertu Latvijā, kā arī uzstāšanās Lietuvā (kopā ar Jairus un Children Of Fall). SDR ir spēlējuši kopā ar daudzām gan pašmāju, gan ārzemju grupām - IndyGo, Ghetto Zloba, Hope Dies Last(r.i.p), Kriegopfer, Plague Mass, Sons Of Saturn, Les Corte, Jairus, Bora, When My Authorities Fall, Anpher, kā arī citām ne mazāk lieliskām blicēm.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam