Rozā vilciena labdarības fonds

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 5

Par mums

Rozā vilciena labdarības fonda galvenais mērķis ir palīdzēt nodrošināt mūsdienīgu atbalstu sievietēm ar krūts vēža diagnozi Latvijā: individuālas psihologa konsultācijas un nodarbības pie fizioterapeita. Plānojam izdot arī informatīvus materiālus sievietēm ar krūts vēža diagnozi Latvijā, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu ar ārzemju kolēģiem - personālam, kas strādā ar krūts  vēža pacientēm.

Fonds ir tapis konsultējoties ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Krūts slimību centra un Latvijas Onkoloģijas centra speciālistiem un personālu.  Esam ļoti priecīgi paziņot, ka fondam ir arī patronese - Lielbritānijas vēstniece Latvijā, V. E. Sāra Kaulija (H.E. Sarah Cowley). Tāpat mūs aktīvi atbalsta kolēģi no Rīgas Starptautiskās skolas, Lielbritānijas vēstniecības, radi un draugi. 

Fonda sadarbības partneri ir Krīžu un konsultāciju centrs "Skalbes", Raivja Aršauska veselības centrs un SIA "Laba prakse - fizioterapija", kas piedāvā mūsdienīgus risinājumus pacientēm aktuālajos jautājumos.

Lai fonda izvirzītos mērķus varētu veiksmīgi realizēt, mēs piesaistām līdzekļus no individuālajiem ziedotājiem un citiem avotiem. Viena no fonda organizētajām akcijām ir regulāras ekskursijas ar vilcienu radiem, draugiem, kolēģiem, paziņām un jebkurām citām ieinteresētām personām. Ekskursijas dalībnieki tiek aicināti ziedot vilciena biļetes summas ekvivalentu (abos virzienos)  labdarības fonda mērķu īstenošanai. 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

    Par šo profilu

    Fonda mērķis ir palīdzēt nodrošināt mūsdienīgu atbalstu sievietēm ar krūts vēža diagnozi Latvijā. Sīkāka informācija mūsu mājas lapā: rozavilciens.mozello.lv

    Kontakti Vairāk »