Rīgas Futbola skola

 

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Rīgas Futbola skola ir dibināta 1962.gada 1.janvārī. Simtiem jauniešu šajā laika periodā beiguši futbola skolu, vairums guvuši labu fizisko rūdījumu, tāpat kļuvuši par labiem futbolistiem, treneriem, kā arī krietniem sava darba darītājiem.
  Rīgas Futbola skola realizē divas licenzētas mācību programmas futbolā un regbijā.
  Šodien Rīgas Futbola skolā ar futbolu un regbiju nodarbojas vairāk kā 500 bērnu. Mēs esam ne tikai viena no lielākajām profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēm valstī, bet arī futbola klubs, kas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas futbola dzīvē.
  Rīgas Futbola skolu beiguši vairāki Latvijas nacionālās izlases spēlētāji, tā piemēram Mihails Zemļinskis, Artūrs Zakareševskis, Jurijs Karašauskis, Vits Rimkus un citi.
  Rīgas Futbola skola apvieno sevī labākos Latvijas futbola speciālistus, kas ieguvuši augstāko pedagoģisko izglītību un kuriem ir tiesības strādāt par treneriem dažāda vecuma nacionālajās izlasēs. Par treneriem Rīgas Futbola skolā strādā Sergejs Semjonovs, Viktors Vicehovskis, Oļegs Blagonadeždins, Vladimirs Beļājevs, Romāns Sidarovs, Andrejs Karpovs . Rīgas Futbola skolā futbolu spēlē arī meitenes. Ar meitenēm strādā Karīna Šakurova, Tatjana Šaļīmova, Olga Žmaka.
  Esam izveidojuši futbola piramīdu sākot no bērnu futbola, kur uzmanība tiek vērsta uz bērna harmonisku attīstību līdz profesionālai futbolistu sagatavošanai, kas ļauj spēlēt dažāda vecuma nacionālajās izlases, Rīgas Futbola skolas komandā vai citos profesionālajos futbola klubos.
  Arī regbijā Rīgas Futbola skola guvusi nozīmīgus panākumus. Sadarbībā ar regbija klubu „LMT Eži” izveidota regbija piramīda, kas nodrošina bērniem un jauniešiem iespējas spēlēt regbiju viena kluba sistēmā sākot no bērnu komandām beidzot ar pieaugušo komandu. Mūsu komandas ir izcīnījušas gan Latvijas čempionu titulu, gan ieguvuši Latvijas kausu.
  Lai bērniem pēc iespējas mazāks laiks būtu jāpavada ceļā no mājām uz Rīgas Futbola skolu, mēs esam izveidojuši filiāles visos Rīgas rajonos.
  Rīgas Futbola skola nodrošina profesionālākos trenerus, akreditētu izglītības iestādi un licenzētas mācību programmas, piedalīšanos dažāda mēroga sacensībās un sporta nometnēs, treniņu nodarbības pēc iespējas tuvāk mājām.
  Nāc un uzvelc Rīgas Futbola skolas formu arī TU!

  Kontakti Vairāk »

  • Uzvaras bulvāris 10 Rīga LV-1048 Tālrunis 67892887, 67892870, Fakss: 67892890 twitter: RFS_1962