Biogrāfija

Dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris Lauris Reiniks ir viens no veiksmīgākajiem popmūzikas izpildītājiem un autoriem, viena no iecienītākajām un daudzpusīgākajām skatuves personībām Latvijā. Mākslinieks un mediju zvaigzne, kas pēdējos gados iemieso universālu atpazīstamības un popularitātes fenomenu visdažādāko vecumu, dzimumu, izglītības un sociālo slāņu publikā. Kā dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks ir saņēmis vairāk kā 20 prestižus Nacionāla mēroga apbalvojumus. Divas reizes ir saņemta Latvijas Autortiesību aģentūras AKKA/LAA prestižā „Bezgalības Balva” par visvairāk atskaņotajām dziesmām radio un TV. Albumi „Lidot savādāk” (2003) un "Es skrienu" (2010) ir saņēmuši prestižo Zelta Disku par lieliskiem pārdošanas apjomiem.

Laura kontā līdz šim ir 7 soloalbumi. Populārākās un klausītāju vislielāko atzinību guvušās Laura Reinika dziesmas ir tieši balādes. Piemēram, „Sirds sadeg neparasti”, „Es neesmu neprātīgs”,„Tik balti”, „Es tev apmulsis”, „Tev šodien vienalga”, 2008.gada hīts „Es esmu tev dzīslās” duetā ar māsu Rūtu, kā arī jaunākais darbs- "Pasakā" duetā ar Aishu.

2004.gadā populārais žurnāls “Top Of The Pops” Laurim piešķīra titulu “Latvijas Nacionālā Megazvaigzne”. 2009. gadā sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālisti no 7guru.lv, veidojot Latvijas veiksmīgāko popmūziķu top 7, ierindoja Lauri Reiniku augstajā 2. vietā, uzreiz aiz grupas „Prāta Vētra”.

Lauris ar panākumiem ir pārstāvējis un nesis Latvijas vārdu arī ārzemēs, uzstājoties dažādos pasākumos, kā arī dziesmu un izpildītāju konkursos: Lietuvā, Slovākijā, Igaunijā, Zviedrijā, Austrijā, Vācijā, Beļģijā, Kazahstānā, Īrijā un ASV.

2009. gadā viņa komponētā dziesma „I Wish I Could Pretend” ( Kaut Es Spētu Izlikties) 500 dziesmu konkurencē ieguva augsto 2. vietu Īrijas Eirovīzijas finālā, saņemot visaugstāko vērtējumu no Dublinas žūrijas komisijas. Savukārt 2008.gadā pavasarī Amerikāņu TV kanāls ABC7 Kalifornijā izveidoja un translēja sižetu par Lauri Reiniku, kā veiksmīgu Latvijas popmūziķi un Latvijas „Dejo ar zvaigzni” šova uzvarētāju.

Plašai publikai joprojām labā atmiņā saglabājusies arī Laura līdzdalība savulaik superpopulārajā trio F.L.Y., kas pārliecinoši uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajā atlasē 2003. gadā.

Lauris sevi pierādījis arī kā mūziklu („Mūzikas Skaņas” un „Autoplanēta”) aktieris, kā arī 2007 filmējas jaunā par latviešu kino klasiķi nereti dēvētā režisora Arvīda Krieva mākslas filmā "Dancis pa trim", atveidojot leģionāru Edvardu 2.Pasaules kara beigās. 2009.gadā Lauris sevi pierāda kā talantīgs komēdiju aktieris izrādē "Kailie Brieži", kas strauji kļūst par skatītāju iemīļotu un pieprasītu izrādi.

Lauris ir bijis dažādu kompāniju reklāmas seja, kā arī reklāmas balss populārajai Coca-Cola dziesmai „Mazajiem, lielajiem”. 2007. gadā Lauris Reiniks atkal ir sabiedrības uzmanības centrā – Saņemot vairāk 70 000 skatītāju balsis, uzvaras kauss un galvenā balva TV pārraidē “Dejo ar zvaigzni” nonāca Laura Reinika un Aleksandras Kurusovas rokās.

Par spīti talanta daudzšķautņainībai, Laura Reinika pamatizpausme joprojām ir mūzika. 2007. gada vasarā MicRec PM prezentēja jaunu viņa soloalbumu "Nakts Veikalā", kas izteikti orientēts uz ģimenes auditoriju – melodiska un demokrātiska, viegli uztverama popmūzika, kas ļauj labi justies dažādu vecumu cilvēkiem. Un Lauris cer, ka viņa jaunais albums daudzu cilvēku dzīvi spēs padarīt vieglāku un gaišāku.

Plašāk lasiet : www.laurisreiniks.lv

Dalībnieki

Koncertu un pasākumu menedžeris

Bekvokāls

Bekvokāls

Publicists

TOP dziesma (38 vieta topā)

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam