Rāmkalni

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 18

Par un ap atpūtu Rāmkalnos

Rodeļu trase
Vējš matos, un smaids līdz ausīm – Tu traucies pa Baltijā vienu no garākām – 400 m – rodeļu trasēm ar septiņām virāžām. Ja ir par ātru, drusku piebremzē, ja ne – smaidi! Braukšana kamaniņās ar maziem gumijas ritenīšiem ir droša un aizraujoša gan bērniem, gan mammām, tētiem un vectētiņiem. Var braukt arī divatā.


gal_101641438_middle

Dullā bumba jeb zorbing
Atpūtas parks "Rāmkalni" piedāvā vienīgo šāda veida atrakciju visā Baltijā - satriecošu „DULLO BUMBU”, jeb kā to dēvē pasaulē „zorbing” . Tā ir ar gaisu piepumpēta bumba bumbā (diametrs 3m), kuru vienu no otras atdala gaisa telpa. Iesēdies tajā un baudi trako nobraucienu no kalna. Tas ir extreme. Lejā Tevi “noķers” speciāli ierīkotie tīkli.

gal_101640719_middle

Laivu noma
Tava dzīve, dari, kā vēlies. Vēlies Gauju līdz ceļiem? Vēlies – un laiva Tevi gaidīs Valmierā, Līgatnē, Siguldā vai jebkur citur. Atbrauc, atstāj auto, iesēdies mūsu busiņā, un mēs Tevi, laivu un pārējās mantas aizvedīsim līdz vietai, kur sāksies Tavspiedzīvojums – skaistas ainavas, klusums un miers, airu šļaksti un plunkšķi, ugunskurs, desiņas un prieks nākamajai darba nedēļai. Saulainā laivu noma "Rāmkalni” piedāvā trīsvietīgas vai četrvietīgas ģimenes kanoe laivas. Tās izceļas ar savu ātrumu un stabilitāti un ar tām var droši braukt pret straumi pat palu laikā. Rūpējoties par Jūsu drošību, visas laivas tiek  iznomātas tikai komplektā ar glābšanas vestēm. Piedāvājam jau izstrādātus vienas vai vairāku dienu maršrutus pa Gauju, Salacu, un citām Latvijas upēm. Kā arī piegādājam laivas uz Jūsu maršruta sākuma / gala punktu.

gal_101640790_middle
Velo noma
Lejā no kalna cauri ēnainām alejām, gar upes krastu, tad pāri lielajai pļavai… Velnala – noslēpumaina un vilinoša. Vēl pēdējais malks avota ūdens, un atkal ceļā, līdz botāniskajam dārzam, kur pelnīta atpūta. Ceļš vijas pāri laukiem gar mežmalu, līdz lauka vidū redzama Vilkaču priede, tad Vangažu baznīca – romantiska un vientuļa…
Ja Jums patīk mīt pedāļus, būt svaigā gaisā un redzēt skaistas vietas, piedāvājam dodies ceļā pa speciāli izstrādātu velomaršrutu ar ASV ražotu GT velosipēdu. Nodrošināsim Jūs arī ar bērnu krēsliņiem un bērnu velosipēdiem. Un protams ar ķiverēm – Jūsu pašu drošībai.

gal_101641741_middle
Jautrās gumijas
Lecam pa četri, lecam uz augšu, lecam lejā... Kurš var – met salto, jo tas „Rāmkalnos” ir atļauts. Tas ir droši, un kopā ar draugiem – varen jautrs pasākums. Tā kā atrakcijas lietotājs tiek iekārts gumijās un zem kājām viņam ir batuts, salto un citus akrobātiskus trikus var izpildīt bez riska..

gal_102881202_middle
Bērnu autoskola
Kārlis: „Kad izaugšu liels, man būs savs auto. Tagad es mācos braukt “Rāmkalnos”, tai autoskolā. Tas viss ir pa īstam – zīmes, luksofori un auto arī. Ja man kaut kas nesanāk, tētis drīkst nākt palīgā. Es zinu, ka jābrauc pa ceļa labo pusi un pie stop zīmes jāapstājas. Brālis un māsa parasti brauc ar “Volvo”, es gan ar “Mitsubishi” – tādu kā tētim, tikai drusku mazāku...” Ierobežojums – līdz 50 kg.

gal_101640666_middle

Lidojošais krēsls
Sajūti putna brīvību, aplūko Gaujas senleju no augšas. Lidojošais krēsls, kas atgādina mazu gaisa tramvaju, paredzēts ikvienam, kas labprāt ļautos maigam vēja glāstam, laižoties virs koku galiem, un kaut uz īsu brīdi izbaudītu putna lidojumu. Tā ir visiem drošības standartiem atbilstoša, Vācijā izgatavota atrakcija ikvienam vecumam. Mazliet kutina vēderu... No augšas var redzēt Siguldu!

gal_102880945_middle
Slēpošanas kalns
Slēpošanas trase
“Rāmkalni” piedāvā divus 200 metru garus nobraucienus, no kuriem viens ir ļoti piemērots atpūtai ģimenes lokā. Savukārt otra trase paredzēta asāku izjūtu cienītājiem un snovbordistiem. Šai trasē ir viens liels un vairāki mazi tramplīni. Abas trases aprīkotas ar ērtiem „enkuru” pacēlājiem un uz tām vienmēr ir labi kopts sniega segums, kuru nodrošina sniega lielgabali un speciāla tehnika ideālas virsmas veidošanai.
"Rāmkalni" ir kā radīti, lai iemācītos slēpot, šeit darbojas profesionāla instruktoru komanda, kas īsā laikā iemācīs slēpot, vai braukt ar sniega dēli.
Darbojas arī visa nepieciešamā inventāra noma kā slēpošanai, tā snovošanai.

Sīkāku informāciju meklējiet www.ramkalni.lv; info@ramkalni.lv, +371 29100280