MĒBEĻU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA LIEPĀJĀ t.20207007 paklāju tīrīšana, auto salonu ķīmiskā tīrīšana Liepājā

 

Ieteikt
 9

Piedāvājam mīksto mēbeļu un mīksto grīdas segumu dziļo ķīmisko tīrīšanu Liepājā

www.Proclean.lv piedāvā (iesaka) atbrīvot Jūsu mīkstās mēbeles un mīkstos grīdu segumus no noturīgiem pleķiem, nepatīkamām smakām  un "nelūgtiem viesiem". Ātri un par īpaši izdevīgu cenu. Piedāvājam šo pakalpojumu Liepājas pilsētas un apkārtnes mājsaimniecībām un uzņēmumiem.
Putekļu ērcīšu kaitīgums. Ilgi netīrītās mīkstajās mēbelēs darba vietās, birojos un it īpaši dzīvojamās telpās vairojas putekļu ērcītes un dažādi patogēnie mikroorganismi.Pasaulē un arī Latvijā alerģija pret putekļu ērcītēm ir ļoti izplatīta. Dati liecina, ka ik ceturtajā ģimenē vismaz viens no ģimenes locekļiem cieš no putekļu ērcīšu izraisītas alerģijas. Latvijas Alergologu asociācijas priekšsēdētāja Ieva Cīrule stāsta, ka "kopumā 2007. gadā pie Latvijas alergologiem vērsušies ap 20 tūkstošiem pacientu, kas salīdzinājumā ar 2005. gadu bija par 18% vairāk. Tas nozīmē, ka alerģisko cilvēku skaits ar katru gadu pieaug. Aptuveni 10% no visiem vēršas pēc palīdzības tieši putekļu ērcīšu izraisītas alerģijas gadījumos".


Cilvēki bieži pat neapzinās, ka simptomi - no rīta tekošs deguns, šķavas, asarojošas acis, apgrūtināta elpošana vai ekzēma - varētu būt alerģiska reakcija pret putekļu ērcītēm. "Vecāki parasti ļoti uzmana un rūpējas par bērniem, lielākoties viņu alerģijas arī tiek atklātas un tiek domāts, kā no tām izvairīties vai kā ar tām cīnīties. Savukārt pieaugušie bieži vien, ja gadījums nav akūts, pie ārsta nevēršas un pacieš dažādus alerģiskus simptomus, pat nemēģinot meklēt to cēloņus," saka I. Cīrule, papildinot, ka "galvenokārt dažādas alerģijas skar cilvēkus līdz 35-40 gadu vecumam".

Tieši mājas putekļu ērcītes ir vienas no galvenajām astmas un alerģisko simptomu izraisītājām visā pasaulē. Putekļu ērcītes ir sīkas, zirnekļveidīgas radības, kas redzamas tikai ar mikroskopu - to izmērs vidēji ir 0,2 mm. Taču mūsu mājās tās var būt miljoniem, pārsvarā sastopamas tekstilizstrādājumos - spilvenos, mīkstajās mēbelēs, gultas pārvalkos, mīkstajās rotaļlietās un īpaši matračos. Tātad vistiešākā un biežākā saskare ar putekļu ērcītēm cilvēkiem ir gultā, kur tiek pavadīta vidēji 1/3 daļa no diennakts. Putekļu ērcītes galvenokārt pārtiek no cilvēka atmirušās ādas epidermas šūnām. To dzīves ilgums ir vidēji mēnesis, taču savas dzīves laikā mātīte izdēj aptuveni simt oliņu. Tāpat viena putekļu ērcīte savas dzīves laikāizdala vismaz 2000 izkārnījumu, un tieši tie satur vielu, kas ir alerģijas cēlonis.

Alerģijas izpausmes pret mājas putekļu ērcītēm var būt dažādas. Vieglākās formās slimniekam var būt tikai aizlikts vai tekošs deguns, taču smagas alerģijas gadījumos var asarot acis, būt ādas nieze, šķavas un pat astmas lēkmes.

http://www.delfi.lv

Dziļā mīksto mēbeļu un grīdas segumu ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar profesionālu starptautiski sertificētu tehniku un līdzekļiem. Proclean visus tīrīšanas un dezinfekcijas darbus veic klienta atrašanās vietā, bet tas nebūt nesadārdzina pakalpojuma izmaksas.

Šīs apstrādes rezultātā par 99% tiek likvidēti visi nevēlamie parazīti, smakas un pleķi - tādējādi nodrošinot Jums un Jūsu bērniem drošu un patīkamu dzīves vidi.

Zvaniet 20207007 un vienosimies par Jums optimālu pakalpojuma apjomu un cenu.