Pindzele, veikals radošiem cilvēkiem

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 27

Runā

  Jaunumi un noderīga informācija

  Lasīt senākus ierakstus

  Par šo profilu

  Veikalā "Pindzele" piedāvājam:
  *) IZEJMATERIĀLUS TAVAM VAĻASPRIEKAM! Krāsas zīda, tekstila, stikla, porcelāna un keramikas apgleznošanai. Krāsas auduma krāsošanai un batikošanai. Akrila, eļļas krāsas, audeklus un otas. Vaska plāksnes un šķidro vasku sveču dekorēšanai. Lakas, līmes un citus materiālus dekupāžas tehnikai.
  *) MATERIĀLUS MĀKSLAS NODARBĪBĀM! Dažādas cietības zīmuļus, ogles. Eļļas, pasteļa, vaska krītiņus. Zīmēšanas, akvareļu, rasēšanas, milimetru albūmus.
  *) MATERIĀLUS VEIDOŠANAI! Fimo, Cernit, DAS. Plastilīns.
  *) MATERIĀLUS TAVĀM LIELISKAJĀM IDEJĀM! T-kreklus un speciālās plēves to apdrukai. Dizaina un speciālos papīrus apdrukai. Foto druku līdz A3 formātam.
  *) BIROJA TEHNIKAS PAKALPOJUMUS! Kopēšana, drukāšana, skenēšana, laminēšana, iesiešana. Faksa pakalpojumi. Zīmogu izgatavošana.

  Kontakti Vairāk »

  • Raiņa iela 2, Kuldīga
  • 63350305
  • Atvērts: darbdienās 9:00 - 17:30, sestdienās 10:00 - 14:00

  Not found

  page not found text

  MŪSU SVINAMĀS DIENAS :)

  "SALVEŠATKARĪGO TUSIŅŠ"

  Ik pa laikam Pindzelē notiek "satvešatkarīgo" tusiņi!(sun)  

  Daudzas no mūsu radošo nodarbību apmeklētājām ir kļuvušas par īstenām "salvešatkarīgajām":) , kuras gribētu padalīties pieredzē, palielīties ar savu veikumu, pamainīties salvetēm un jaukā kompānijā gūt iedvesmu jaunām, radošām idejām. Vairākas tikšanās jau bijušas, atskaites galerijās! :)  Uz tikšanos "Pindzelē"!;)  

   Par nākamās tikšanās laiku informēsim.

  Ja vēlies piedalīties, lūdzu, iepriekš piesakies!:)  Sīkāka informācija un pieteikšanās "Pindzelē", pa tālruni 63350305 vai sūtot vēstulīti! :))

  RADOŠĀS NODARBĪBAS

  Piedāvājam radošās nodarbības "Dekupāža iesācējiem". :) Informācija veikalā vai pa  tālruni 63350305. Uz tikšanos "Pindzelē"! ;)  

  KAS "PINDZELEI" VĒDERĀ?! :)

  gal_133161998_small
  Neliels ieskats mūsu veikala piedāvājumā:

  PAR MUMS :)

  Veikals radošiem cilvēkiem „Pindzele” atrodas senatnīgās un mākslinieku apbrīnotās pilsētas Kuldīgas vecpilsētā. Veikals radies samērā nesen – 2008. gada oktobrī, bet domas un idejas virmoja par to jau sen.  Jau vairāk kā 21 gadu mūsu uzņēmums „PC KONSULTANTS” veiksmīgi darbojas tādā visnotaļ nopietnā nozarē kā informāciju tehnoloģijas. Saviem klientiem piedāvājam biroja tehniku un tās apkopi, tirgojam un apmācām strādāt ar grāmatvedības programmām, kā arī savā biroja tehnikas 

  veikalā piedāvājam kancelejas preces un visas nepieciešamās preces datorlietotājiem. http://www.pck.lv un www.draugiem.lv/pck

  Rodoties iespējai paplašināties, es varēju atļauties realizēt savu sapni – piedāvāt klientiem materiālus radošiem darbiem.  Preču sortimentu cenšos veidot tā, lai nepieciešamos materiālus varētu atrast gan bērni, gan arī profesionāļi.

  Beidzot ir atgriezušies laiki, kad atkal tiek novērtēts un godā celts roku darbs. Cilvēki glezno un zīmē uz stikla, zīda, porcelāna, nodarbojas ar dekupāžu un citiem mākslas veidiem. Esam centušies, lai vēlamie materiāli mūsu veikalā būtu pieejami plašā izvēlē.
  Otrdienās vai trešdienās, vakaros ORGANIZĒJAM RADOŠĀS NODARBĪBAS - DEKUPĀŽA IESĀCĒJIEM.

  Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63350305

  Grāmatā „Dekupāžas maģija” izlasīju amerikānietes Penijas Volkeres atziņu, kura man ļoti iepatikās un varbūt iedvesmos kādu no jums. Viņa rakstīja””Vaļsirdīgi atzīšu – man nav mākslinieces talanta. Pat mans rokraksts ir neglīts. Bet, par laimi, pat tādiem netalantīgiem cilvēkiem kā es ir lieliska iespēja kļūt par māksliniekiem, un šī iespēja ir dekupāža.”

  Novēlu visiem uzdrošināties un mēģināt!

           Aicinu pievienoties lapas sekotājiem!;)

  KANCELEJAS PRECES, BIROJA TEHNIKA un DATORLIETAS

  gal_210216846_icon
  Apciemo mūsu Biroja tehnikas veikala "PC Konsultants" lapu! ;)
  Veikalā piedāvājam datorlietas, biroja tehniku, tintes, tonerus, kancelejas preces skolēniem un biroja darbiniekiem.
  Ienāc!  http://www.draugiem.lv/pck (roll)