Biogrāfija

http://www.facebook.com/PeRmusic
http://www.youtube.com/PeRmuzik
http://twitter.com/PeRmuzik
http://www.soundcloud.com/PeRmusic
http://vk.com/PeRmusic
tel: 29345511,
permuzik@inbox.lvPeR ir Latvju beatbox + vokālā grupa, kuru sākotnēji izveidoja trīs džeki – Ralfs, Emīls un Pēteris. Grupas aizsākumi vērojami 2007. gada 21. jūlijā, kad PeR piedalījās krietnās mūzikas festivālā „Dziesma Manai Paaudzei 2007“. Pēc mūzikas un mākslas festivāla "Bildes 2007" grupas sastāvs mainījās, proti, Emīla vietā atnāca Edmunds, kurš ātri vien tika izaudzināts par kārtīgu veci! PeR jau ir startējuši Latvijas Eirovīzijas finālos 2009. un 2010. gadā. Puiši arī uzstājušies abos Latvijas lielākajos festivālos 2009. gadā – „POSITIVUS“ un „Baltic Beach Party“. 2010. gadā PeR tika izvēlēti, kā vieni no konkursantiem, kuri piedalījās festivālā „Jaunais Vilnis“. Svarīgi atzīmēt arī, ka PeR ir piedalījušies visos lielākajos TV šovos Latvijā, piemēram, TV3 "Koru Kari", "Dziedi Ar Zvaigzni", LNT "Latvijas Zelta Talanti", "Zvaigžņu Lietus", "Eņģeļi Pār Latviju", "Cīņas Klubs", "Labestības Diena", "eXperiments", "O-Kartes Akadēmija" u.c.
2010.gada decembra mēnesī PeR tiek uzaicināti piedalīties Krievijas TV kanāla Rossija filmētajā gada noslēguma šovā PESENKA GODA. Šī paša gada decembra mēneši PeR kopā ar jauniešu koriem piedalās Dziesmusvētku lielkoncertā Dziesmusvētki - Ziemassvētkos arēnā Rīga.
2011.gads aizsākas ar uzaicinājumu no Krievijas slavenā režisora Aleksandra Revzina puses, piedalīties viņa rīkotajās meistarklasēs, kur PeR uzstājas viesu statusā. Sadarbība ar Krievijas šovbiznesa pārstāvjiem nebeidzās, maija mēnesī PeR paraksta līgumu ar Krievijas TV kanālu MIR TV par grupas PeR mūzikas video translēšanu kanāla ēteros.
2011.gada sākumā grupā notiek sastāva maiņa, grupā PeR paliek tikai Ralfs ar Edmundu, bet koncertos viņiem pievienojās citi mūziķi.

Dalībnieki

Daiga

Menedžere

Kārlis

Grupas gars

Guntars Blušs

Skaņotājs

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam