Ogres Vēstures un mākslas muzejs


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Ogres Vēstures un mākslas muzeja oficiālā mājas lapa:
http://www.ogresmuzejs.lv

Sekotāji144

 

Kontakti

  • Ogre, Brīvības iela 15

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Muzejā atklās Aigara Zemīša izstādi „VIENS”. Izstādes moto „… ko sēsi … jeb … mēles savaldīšana”.

  • 21. apr 11:46

Piektdien, 24.aprīlī plkst. 19.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā tiks atklāta tēlnieka - dizainera  Aigara Zemīša izstāde „VIENS”, kurai autors  izvēlējies moto: “ko sēsi… jeb .. mēles savaldīšana”. Kā uzsver pats mākslinieks, šajā izstādē tēlniecības forma paliks  iztēlē, taču skatītāju iet dziļā... Lasīt tālāk

 

Par mums

Sveiki!

Esmu Ogres Vēstures un mākslas muzejs. Esmu pašos spēka gados, man tikai 30. Draugi saka, ka pēc dabas esmu viesmīlīgs un jaunām idejām atvērts.

Intereses? Māksla un vēsture, īpaši tā, kas ar Ogres novadu saistīta.

Hobijs – kultūrvēsturisko vērtību krāšana un pētīšana, šobrīd manā kolekcijā jau gandrīz 40 tūkstoši dažādu priekšmetu. Ar prieku tās izrādu interesentiem, rīkoju izstādes un citus pasākumus. Pie manis viesojoties, pastāvīgi apskatāmas ir ekspozīcijas „Leģendārā Ogre” un „Ogre – peldu un gaisa kūrorts”.

Ilgus gadus dzīvoju skaistā vasarnīcā Ogres pilsētā, no kuras, vējam svilpojot kabatās, nācās izvākties. Tomēr par to īpaši neskumstu, galvenais taču, lai daudz draugu un ciemiņu!

Šobrīd mani variet sastapt Ogres Kultūras centra telpās. Ciemos gaidīšu:

Otrdien, ceturtdien, piektdien no 10.00 – 17.00, trešdienās no 10.00 – 18.00. Sestdien – 11.00 -15.00. Svētdien un pirmdien atpūšos un kārtoju māju.

Uz tikšanos!

Jūsu draugs, Muzejs

 

Runā